Adobe Photoshop CS6 Ücretsiz İndirilebilir Beta Sürümü Duyuruldu

Adobe Photoshop CS6 ücretsiz indirilebilir beta sürümü duyuruldu. Adobe, en popüler fotoğraf düzenleme yazılımı olan Adobe Photoshop CS6’nın yeni özelliklerinin kullanıcılar tarafından önizlenmesi ve tam sürüm öncesinde hata düzeltmelerini kullanıcılardan gelecek geri dönüşlere göre yapabilmek için Adobe Photoshop CS6 Beta duyurusunu ücretsiz indirilebilir şekilde duyurmuş oldu.

Adobe Photoshop CS6 betanın dünyanın en iyi dijital fotoğraf ve görsel düzenleme yazılımı olduğu iddia ediliyor. Photoshop CS6 ücretsiz beta indirme sürümü, 3D görüntü düzenleme ve görüntü analizi özelliklerini sunan Photoshop CS6 and Photoshop CS6 Extended’ın tüm özelliklerini içermektedir. Daha fazla bilgi için Photoshop CS6 learning center sayfasına göz atmanız gerekiyor.

Adobe Photoshop CS6 Öne Çıkan Özellikler

Adobe Photoshop CS6’nın öne çıkan özelliklerine kısaca değinmemiz gerekirse Content-Aware Tools (İçerik-Bilinçli Araçlar) içerisine belirli eklemeler yapılmış. Content-Aware ailesinin en yeni üyesi kabul edilen Patch (Yama) özelliği ile kullanıcılar artık Photoshop CS6 içerisinde düzenledikleri görselin bir bölümünü kopyalayarak ya da başka bir alanı yamalayarak (patch) fotoğraf üzerinde daha geniş bir kontrol sağlamış oluyorlar. İçerik-Bilinçli hareket ise bir nesneyi bir yerden başka bir yere taşırken pikselleri karıştırarak sihirli bir şekilde taşıma imkanı sağlıyor.

Adobe Photoshop CS6 daha hızlı ve modern bir arayüzle son kullanıcıya ulaşıyor. Mercury Graphics Engine ile benzersiz bir performans deneyimi yaşamanız muhtemel gözüküyor. Özellikle yaptığınız düzenlemelerin sonuçlarını neredeyse anında sonuç verecek şekilde hızlı görebileceksiniz.

Yeni ve yeniden düzenlenmiş tasarım araçları ile artık daha hızlı ve daha verimli tasarımlar sunabileceksiniz. Vektörel katmanlar, katman arama özelliği, yeni yazı tipleri gibi özellikler tasarımcıya daha hızlı iyileştirme yapma imkanı sağlayan diğer yenilikler.

Adobe Photoshop CS6 İndirme ve Kurulum

Adobe Photoshop CS6 Beta sürümü indirmek istiyorsanız, Adobe kimliğinizle kayıt yaptırmanız gerekiyor. Adobe tarafından kullanıcıların test etmesi istenildiğinden kurulumu tamamlamak için bir seri numarası girmenize gerek kalmıyor.

Download Adobe Photoshop CS6 (Beta) sayfasından kullandığınız sisteme göre Adobe Photoshop CS6 beta indirme linkine tıklayıp indirin ve kurulumu yapın. Photoshop CS6 kurulumu bittikten sonra “I want to try Adobe Photoshop CS6 for a limited time” seçip Adobe ID bilgisini girmeniz yeterli oluyor.

Adobe Photoshop CS6 indirip kurmak isteyenlerin bilgisayarları 2Ghz veya daha hızlı çalışan bir işlemciye sahip olmak zorunda ve en az 1GB RAM gerekiyor. Bir veya daha fazla çekirdekli bir intel işlemci ya da aynı miktarda RAM barındıran bir MAC’in yeterli olacağı Adobe tarafından belirtilmiş. Adobe Photoshop CS6 beta sürümü için henüz bir son kullanma tarihi bulunmuyor ama yukarıda belirttiğimiz gibi final sürüm yayınlandığında beta sürüm kullanıcılarının ücretsiz deneme süresi de tamamlanmış olacaktır.

Adobe Photoshop CS6 Tanıtım Videoları

Photoshop CS6 beta: New Content-Aware Technology

Julieanne Kost’s 6 Favorite Photoshop CS6 beta Features

Russell Brown’s 6 Favorite Photoshop CS6 beta Features

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın