Bizden Size Anneler Günü Hediyesi

Anneler günü, anneleri onurlandıran özel bir gündür. Birçok farklı ülkdede değişik tarihlerde kutlanan anneler günü ülkemizde genel olarak Mayıs ayının ikinci haftasına denk gelen Pazar günleri kutlanmaktadır. 2012 yılı itibariyle ülkemizde 13 Mayıs Pazar günü kutlanacak anneler günü için size bir sürprizimiz olduğunu Türk Nikon Facebook sayfamızdan duyurmuştuk.

Bu pazar Anneler Günü… Bazen belli edemesek, kimi zaman istemeden kırıp üzsek de, annelerimize aslında onları ne kadar sevdiğimizi anlatma günü yani… O sevgiyi anlatmanın yolu ise pahalı hediyelerden değil, sevgiyi tüm sıcaklığıyla hissettirmekten geçiyor. Türk Nikon olarak “Doğum ve Bebek Fotoğrafçısı” Tuba Sönmezöz’ün katkılarıyla bu özel günde bir anne adayımıza veya annemize çok özel bir hediye vermek istedik.

Ödülümüzü kazanmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Aşağıda belirttiğimiz şekilde facebook’da bizleri beğenin ve bu yazının yorum kısmına içinizden geldiği gibi anneler günü mesajınızı yazın. İşte hepsi bu kadar! Bu yazıya yapılan yorumlar arasında yapacağımız çekilişte bir kişi bu özel ödülü kazanacaktır. Kazanan takipçimiz 14 Mayıs’da açıklanacaktır.

1-) Facebook’da Türk Nikon‘u beğenin

2-) Facebook’da Tuba Sönmezöz‘ü beğenin

3-) Bu yazının yorum kısmına  “Anneler Günü” hakkında içinizden geldiği gibi bir yorum bırakın. 

Katılım Koşulları:

1. Hediyemiz, “Anneler Günü” hediyesi olarak 1 kişiye doğum hikayesi fotoğraf çekimi veya hamile olmayan annelerimiz için bebek/çocuk çekimi hediyesini kapsamaktadır.
2. Doğum Hikayesi fotoğraf çekimi için detaylar;
a. Kampanya sadece İstanbul şehri için geçerlidir.
b. Normal doğumlarda Büyükçekmece, Avcılar, Bahçeşehir, Bahçelievler vb semtler kampanya kapsamında değildir,   sezeryan doğumlarda ise bu bölgeler için 50 TL yol ücreti talep edilecektir.
c. Hediyeyi kazanan anne adayı;
i. Tahmini doğum yapacağı tarihi,
ii. Doğum Yapacağı hastaneyi ve doktoru,
iii.Bebeğin cinsiyetini, ismi belli ise ismini, kazanan açıklandığı zamantarafımıza bilgilerinin gönderilmesi   gerekmektedir.
d. Fotoğraf çekimi yapabilmek için hastane ve doktor ile ilgili izinler anne adayının sorumluluğundadır.
e. Fotoğraf çekimi sezeryanlarda doğum saatinden 1 saat önce, normal doğumlarda açıklık 5 cm olduktan sonra başlar ve doğuma hazırlık, doğum anı, bebeğin ilk kontrolleri, anne baba ile ilk karşılaşma, aile fertleri ile tanışma, odada anne ile buluşma, emzirme, anne baba ve aile fotoğrafları ile son bulur.
f. Çekim sonrasından fotoğraflar 15 gün içerisinde baskıya hazır olarak özel dvd kabı ile birlikte belirtilen adrese kargo ile gönderilir. (Kargo ücreti alıcıya aittir.)
3. Bebek / Çocuk Fotoğraf çekimi;
a. Kampanya sadece İstanbul şehri için geçerlidir.
b. Ortaklaşa belirlenen bir tarihte isteğe göre evde veya dış mekânda gerçekleşen bebek/çocuk ve aile çekimi.
c. Büyükçekmece, Avcılar, Bahçeşehir, Bahçelievler vb bölgeler için 50 TL yol ücreti talep edilecektir.
d. Çekilen fotoğraflar 15 gün içerisinde baskıya hazır olarak özel dvd kabı ile birlikte belirtilen adrese kargo ile gönderilir. (Kargo ücreti alıcıya aittir.)

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Görüşler

53 comments on “Bizden Size Anneler Günü Hediyesi

 1. anneler günü gerçekten çok özel bir gündür. Denilir ki anne senede bir gün anılmamalıdır.Ama annesini hiç anmayan için bir fırsat değil mi. Bence bütün özel günlerin günü olmalıdır.En azından herkes hatırlarken hatırlamayanlar da hatırlamış olur .Egoist olmamak gerek.İnsan bazen kendi doğum gününü bile hatırlamaz Bütün gerçek annelerin anneler gününü kutluyorum .Bir anne olarak

 2. Avatar for İlker Laçalar

  aylin turan

  6 ay önce ANNE oldum.annemi daha iyi anladım.Allah isteyen herkese nasip etsin.

 3. Anne olmak çok farklı çok özel bir duygu.sana sarıldığında herseyi unutturabilen ,bir gulusuyle seni gulumsetebilen ,durup dururken ona bakip da hayaller kurduran,artık herseyi daha derin ve anlamlı düşünmene neden olan birsey.aslinda daha o kadar çok şey ki ama anlatmak belki günler alabilir.iyiki anne olmuşum da böyle güzel bir duyguyu yasama şansı bulmusum.seni çok seviyorum canım oğlum

 4. Cennet anaların ayaklarının altındadır.
  Bu sözü anne olmadan anlayan pek azdır, bizler anne olduktan sonra daha iyi anlıyoruz annelerimizin kıymetini, Onlar yanımızdayken bilelim kıymetlerini, çok zor değil, aramak, ve ona SENİ SEVİYORUM demek. Bir gün değil her gün seni çok seviyorum annem.

 5. Çok güzel bir hediye. Ben 3 yaşındaki kızımla aile fotograf cekimini doğduğundan beri cok istiyorum.Pendikte oturuyoruz.Fenerbahçe parkı gibi bir ortamda profesyonel fotograflarımızın olmasını çok isterim.Annem için ise anneler günü için söyleyebileceklerim;
  Sabirli,şevkatli,bağışlayıcı,fedakar annem.Karsiliksiz sevgi nedir bana ogreten annem.Hayatta iyi kötü her kararımda arkamda olan, hayatımın her anında bana destek olan, beni ben olarak görebilen, beni benden çok seven, bana değerli olduğumu her daim hissettiren benim yegane dostum annem. Teşekkürler annem benim annem olduğun için, teşekkürler annem beni ben yaptığın için, teşekkürler annem sonsuz sevgin için. SENI COK SEVIYORUM ANNEM

 6. Allahın izniyle Ağustos ayında bir oğlum olacak. Hamilelikte insan annelik ve ebeveyn olmak üzerine çok düşünüyor. Zaman zaman kaygılanıyor. Kolay değil üç yıllık evlilik, aktif bir iş yaşamı derken tüm düzen kökten değişecek. Ve “artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak” sloganımız bu! Herşeyin önceliği evladımız. Koşulsuz sevmek ne demek onu öğreneceğiz birlikte. Ömür boyu sürecek bir yoldaşlık bu. Birlikte büyüyeceğiz, bencilliğimizden sıyrılıp, özverinin tadına varacağız. Belki çok yorucu olacak ama değecek. Bizden sonra dünyaya miras bırakacağımız bir insan yetiştireceğiz. Tüm anneler “Geleceğin mimarları”dır. Yeni nesilleri sevgileri ile şekillendiren varlıklardır. Allah; tüm annelerin yüreklerine, evlatlarına sınırsızca akıtabilmeleri için bol sevgi, tüm ihtiyaçlarına yetişebilmeleri için de, sabır ve güç versin.

 7. Avatar for İlker Laçalar

  Sh@rKs-PoWeR

  Buradan bütün annelerimizin anneler gününü en içten dileklerimle kutlarım 🙂

 8. Gülizim, Annem! Zorlu bir yoldan yürüdün bana dokunmak, sesimi duyabilmek, sevgimi yaşayabilmek için…
  Gelebilseydim daha once göğsüne, bekletmeden ağlatmadan seni…
  Varlığın benim kadar değerli, sevgimiz sonsuz Aşk evrende…
  Doyulmaz kokuna, bakışına, gülüşüne…
  Gel otur yanıma Annem sakın bir yere gitme…
  9 aylık bebeğin Parla

 9. Anne olmak çok özel bir duygu… Tüm annelerin ve annemin anneler günü kutlu olsun!

 10. Avatar for İlker Laçalar

  semra yazıcı

  Annelik dünyanın en zor mesleği,bir gülümseme ya da bir dokunuş unutturur herşeyi!

  • Bütün anneler gibi Benim annemde süper hatta çok çok süper..İyiki var İyiki benim canım annem…
   Eşimede anne olarak beni dünyanın en mutlu insanı yaptığı için ayrıca cok teşekkür ederim. Çok güzel ve cok duyarlı mükemmel bir anne.
   Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun

 11. Avatar for İlker Laçalar

  Sosyal Mutluluk

  Can Yücel’e sormuşlar. Neden hep babanıza şiir yazıyorsunuz,ona olan sevginizi anlatıyorsunuz…? Can Yücel vermiş cevabını.. …-Anneme olan sevgimi yazacak kadar şair değilim …

 12. Merhabalar,
  Bu çok özel anneler günü hediyeniz benim için çok heyecan verici. Ben bebeğimin en özel anlarını amatörce pozlamaya çalışsamda en çok istediğim şey profesyonelce yapılan, benimde çocuklaşacağım boğaz manzaralı bir aile çekimi.
  Anneler günü benim için; eşimin bana iyi bir annesin hem de çok demesiyle bile özel kılınır. Tüm annelerin anneler gününü kutlarım, annelere saygım sonsuz.

 13. Selamlar,
  İyi ki anneyim tüm annelerin bu özel gününü kutlarım ve Tuba hanımla profesyonel bir çekim yapmayı çok isterim.

 14. Avatar for İlker Laçalar

  gurbaaprenses

  Annelik tutkuyla yapılan bir iş gibi. Bebeğini görür görmez aşık oluyorsun. Anneler gününde pahalı bir hediye değil sadece sıcak bir kucaklama isterim. Birde sizinle yapılan hep arzuladığım bir çekim.
  Umarım bu şansa sahip olurum. Dileğim dünyadaki bütün çocuklar anne sevgisiyle büyüsün…
  Sevgiler

 15. Avatar for İlker Laçalar

  Gökçen Ulutaş

  Bir anneler günü daha sensiz geçecek annecim.Benim anne olduğumsa ikinci anneler günü. Anne olunca seni daha iyi anladım, yokluğunu ise daha derinden hissettim. Sensiz daha kaç anneler günü geçecek bilmiyorum.Bildiğim Allah’a oğlumla daha çok anneler günü geçirebilmek için sürekli dua ettiğim. Seni çok özledim. Yerin altında ya da üstünde farketmez sen benim canım annemsin. Anneler günün kutlu olsun

 16. Anneme hep diyorum ki; iyi ki annem sensin bir benzerin daha yok ve senin gibi bir anne olmak için çalışıyorum. Umarım ben de çocugum için cok iyi bir anneyimdir.
  Ve bu şansa sahip olmayı ne çok istiyorum bilseniz.
  Anneler günü vesilesiyle belki bizimde yıllarca doya doya bakacağımız anlık fotograflarımız olur.
  Sevgiler,

 17. Mis kokulu benim güzel annem..Beni ben olduğum için seven, bir insanın çocuğu için yapamayacağı fedakarlık olamayacağını gösteren, sonsuz sabrı, bugünüme kadar beni her konuda desteklediği için süper benim Annem. Canım annem sayende hep çocuk kalabildiğim, yanında şımarabildiğim ve beni ben yaptığın için teşekkürler annem….İyiki varsın, iyiki benim güzel annemsin..

 18. Benim Annem Süper Çünkü;
  Her daim hiç şikayet etmeden herşeye yetişebiliyor. Biz çocuklarına, babama, ailesine, evine hiç eksiksiz, hep mutlu bir şekilde yetebiliyor. Bir gün olsun mükemmel bir anne olmaktan vazgeçmiyor. Bir gün olsun bana güleryüzünü eksik etmiyor. Onun bu bitmek tüketmek bilmeyen enerjisinden, sevgisinden, mutluluğundan güç alarak hayatta her birçok seyin üstesinden gelebiliyorum. Annem benim sevdiğim, örnek aldığım, hayran olduğum, hep mutlu olmasını istediğim yegane insan. Tek dileğim onun kadar mükemmel bir anne olabilmek.

 19. Ah annem güzel annem nice anneler gününü birlikte kutlarız inşallah benim sevgi dolu annem. Anneler günün kutlu olsun

 20. Ben annemi anladım. Hem de anne olunca değil daha evlendiğim ilk gün anladım. Ve inanıyorum ki birgün kızımda beni anlayacak.Şevkatli özverili ve çook sabırlı annemin anneler gününü kutlarım.

 21. sevgi ne söylenir nede yazılır, sevgi sadece gösterilir. Sen de bana kimsenin göstermediği ve gösteremeyeceği öyle bir sevgi gösterdin ki bu sevgi ne biter nede tükenir. Sen bana hem arkadaş hem de sırdaş oldun. Üzgün olduğumda dertlerimi, mutlu olduğumda ise sevincimi benimle paylaştın. Sen üzülünce; sanki duyguların aksediyor kalbime ve bende üzülüyorum. Zaten sen mutsuz olduğunda ben nasıl mutlu olurum? Eğer seni üzdüğüm bir gün senden özür dilemeden yatarsam, o gece çok zor geçiyor. Ya annem olmasaydı ne olurdu diye geçiveriyor aklımdan… İşte o zaman çok ağlıyorum anne. Kendi kendime söz veriyorum seni bir daha üzmeyeceğim diye ama aklımdan çıkıveriyor bazen verdiğim sözler. Allah’a çok dua ediyorum, annemi başımdan eksik etme diye. Çünkü sen olmadan ben ne olurum bilmiyorum… Artık büyüyorum beni kucağına alıp sevmesen de beni içinden çok sevdiğini biliyorum. Seni anlatılamayacak şekilde çok seviyorum. Her evlat aynı duyguyu hisseder mi bilmiyorum ama sen bana çok sıcak geliyorsun sanki senin sevgin ile ısınıyorum. Seni üzdüğüm zaman sanki gözlerin yaşarıyor işte o anda zamanı geri almak istiyorum, çok üzülüyorum anne çok! Benim için çok değerlisin anne. Sevgim o kadar büyük ki anne, cümleler yetmiyor sevgimi taşımaya, ağır geliyor kelimelere, taşıyamıyorlar sevgimi. Büyük sevgimi taşımaları için büyük harfler kullanıyorum; ANNE SENİ ÇOK SEVİYORUM…

 22. Selamlar,
  Anneler günü hediyeniz çok özel. Eşime cok büyük bir sürpriz olur diye umuyorum. En cok arzuladıgı şeydi çocuklarla acık havada cekim yapmak.
  Anneler gününü biz ailece yemek yiyerek kutlarız . Eşime ve anneme çok pahalı olmayan hediyeler veririz. Öpüşürüz koklaşırırz. Zaten bir annenin istediği şey hatırlanmaktır.
  Bu vesile ile tüm annelerin anneler günnünü kutlarım.

 23. Merhabalar şanslılardan biri olup bu hediyeyi eşime hediye etmeyi çok isterim.
  Bugüne kadar verdiği güç ile umutlarıma umut, sevincime sevinç, başarıma başarı, hüznüme mutluluk, katan anneme ve eşime çok teşekkür ederim. Tüm annelerin anneleri gününü kutlarım

 24. Süper harika bir hediye.Bizimde Nikonumuz SLR makinamız var ama ne yazıkki halen eğitim alamadım o yüzden makinamızın cok fazla özelliği olmasına rağmen çogu zaman otomatikte cekiyorum. Kızımı çekmek için almıştım Profesyonel çocuk fotografçısı Tuba hanımla tanışmayı fotograflarına sahip olmayı çok isterim.
  gün değil ömrümün her günü sevgiyle anıyorum. Bana doğruyu, dürüstlüğü sevgi dolu olmayı, paylaşmayı öğreten canım annemin ve tüm annelerin anneler günün
  ü kutlarım

 25. Avatar for İlker Laçalar

  Adriana Celayir

  Anne, her yönden en güzel kelime.
  Anne, çocuğa yardımcı olmaya her zaman hazırdır
  Yaşımız önemli değil anne için her zaman çoçuk olacağız
  Ne zaman hasta oluruz veya dışardayız, anne gece boyu uykusuz kalır
  Anne olmanın anlamı anne olduktan sonra anlaşılır,
  Anne sadece sevgi ve ilginizi üstünde hissetmek,
  herşeye ve herkese karşı korumanızı ister
  Anne hasta olduğumuzda, o da hastadır,
  mutlu olduğumuzda, o da mutludur,
  Anne olmak hayatımın en yüce duygusudur,
  Anne olduğum için hergün allaha şükür ederim,
  Oğullarımı seviyorum, Annemi seviyorum.

 26. Harika süper bir hediye hayallerimde olan ama bir türlü gerçekleştiremediğim çekim. İnşallah sans güler canı gönülden istiyorum.
  Beni sevgi dolu kalbinle sarıp sarmaladığın, mutluluğumun kaynağı, yaşamımın anlamı, hayatıma tat katan o neşenle benim canım annem olduğun için teşekkür ederim canım anneciğim.

 27. Avatar for İlker Laçalar

  Aslı Yıltır

  “Annem senden öğreneceğim çok şey var daha, seni çok seviyorum. Anneler Günü’n kutlu olsun. İyi ki varsın.”

 28. Canım annem anneler günün kutlu olsun.

 29. Merhaba,
  Tuba hanımı çok begeniyorum. Ben de bir kız çocuğu Annesiyim. Ban aen güzel hediye uzun ve sımsıcak bir sarılış. Tüm annelerin anneler gününü kutlarım.

 30. Annelik çok kutsal. Anne olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Çocuklarımızın varlığı bize hergün anneler günü mutluluğu yaşatıyor zaten.
  Sevgiler,

 31. Avatar for İlker Laçalar

  cayiminsekeri

  Anneler gününde İstanbulda açmayan güneş, kızlarımın anneler günümü kutlamasıyle benim içimde açtı sanki. O kadar mutlu oldum. Annelik böyle birşey işte. Karşılıksız sevgi sadece sevgi.
  Bu güzel İstanbulda Tuba Hanımla çekim yapmayı da ne denli istediğimi anlatmam mümkün değil, bunu da belirtmek istedim 🙂
  Saygılar.

 32. Avatar for İlker Laçalar

  hasan elmaoglu

  Hiç kimse, kollarında bir çocuk tutan anne kadar çekici ve bir kaç çocuk arasındaki bir anne kadar saygıdeğer değildir.
  Anne sevgisi kadar bencil duygularin en ustudur…..

 33. Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem… Anneler günün kutlu olsun!

 34. Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım annem

 35. Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem. Anneler günü kutlu olsun annem.

 36. Canım Annem, benim senin varlığın her şeyiyle bana hayat veriyor. Senin o sıcacık sevgin vazgeçilmez sıcaklığın her zaman beni ısıttı, hep nerde zorda kalsam bana bir çıkar yolu buldun karanlıkta kaldığımda ay gibi parlayan ışığım, soğukta üşüdüğümde içimi sıcacık ısıtan sevginle her zaman yanımda oldun. iyiki varsın iyiki benim annemsin senin gibi annem olduğu için Allahıma sonsuz şükürler olsun seni çok seviyorum. Can özüm biricik anacığım, anneler gününü canı gönülden kutlarım, ellerinden öperim… Anneler Günün Kutlu Olsun…

 37. Avatar for İlker Laçalar

  style vogue

  Annecim, biriciğim. Sonsuz sevgini, bitmez tükenmez sabrını herhalde ancak anne olunca anlayabileceğim… Seçme şansım olsaydı yine senin annem olmanı istedim. SENİ ÇOOOOKK SEVİYORUMM… Anneler günün kutlu olsun…

 38. Annem benim için melek. kalbimin içindeki noktadır,sevginin en güzel tanımı anne,dünyanın en güzel kokusu ,hayatın anlamı,başımızın tacı dünyada senin yerini doldurabilecek hiç kimse yok ,hayatımda tanıdığım en güçlü,en temiz kalpli,en güzel sensin benim canım , iyiki varsın iyiki benim annemsin senin gibi annem olduğu için Allahıma sonsuz şükürler olsun seni çok seviyorum.

 39. BENİM ANNEM VE DÜNYADAKİ BÜTÜN ANNELER DÜNYANIN EN İYİ ANNESİDİR ÇÜNKÜ HAYATIN YAPI TAŞIDIR ONLAR..BÜTÜN ANNELERİ VE CANIM ANNEMİN ELLERİNDEN ÖPÜYORUM..

 40. Tek kişilik değil 5 kişilik yaşayıp ömrüme ömrünü kattığıi, beni benden çok düşündüğü, her türlü nazımı çektiği ve yazmakla bitmeyecek tüm güzelliklere sahip olduğu için canım anneme teşekkürler. Tüm annelerin anneler günğü kutlu olsun

 41. Anne sihirli bir kelimedir, bizi bizden alır sıcak ve mesut bir iklime sürükler. İçimiz ısınır birden, duygularımız yeşerir, renk gelir tenimize… Daha bir soluklanırız, daha bir canlanırız daha bir havalanırız. Memlekete bahar gelmiş gibidir annenin yanında durmak. Onun nefesi bir okşayıştır ruhlarımızı baştanbaşa… Sözleri sihirli bir melodidir kulağımızın içinde akseden. Dokunuşu ipek bir kumaşa dokunmaktır içinizi titretircesine…

 42. Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim… Anneler günün kutlu olsun!

 43. Avatar for İlker Laçalar

  Sans Perisi

  Annecim, biriciğim. Sonsuz sevgini, bitmez tükenmez sabrını anne olunca anladım.Seçme şansım olsaydı yine senin annem olmanı istedim. SENİ ÇOOOOKK SEVİYORUMM… Anneler günün kutlu olsun…

 44. beni her zaman koşulsuz sevdiğin için ve şimdi bende bir anne olduğum için,teşekkürler anne….Tüm anneler başımızın tacı. Anneler günü kutlu olsun tüm fedakar annelere

 45. Canım annem önce beni, sonra da benim çocuklarımı büyüttüğün için teşekkür ederim. seni seviyorum annecim. Anneler Günün kutlu olsun

 46. Gülüşüyle dünyama dünya katan hayatımın anlamı tek varlığım seni çok seviyorum anneciğim anneler günün kutlu olsun iyiki varsın anneler günün kutlu olsun

 47. Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın, Annemsin. Varlığımın tek nedeni… Anneler günün kutlu olsun anneciğim

 48. Canım annem anneler gününü canı gönülden kutlarım.Uzaklar yakınlaşsa hep biraarada olsak tüm anneler günün birlikte kutlasak tek dileğim.

 49. Annem benim hayatım boyunca yol göstericim oldu.sevgisi, hoşgörüsü,insan sevgisi ile benimde bu hayatta hep dimdik kalmamı sağladı. Teşekkürler Annem.Anneler günün kutlu olsun. Hep birlikte olmak dileğiyle

 50. evine,işine,babama,ablama,bana,ailene herşeye 4×4 lük yetişebiliyorsun.Bunları yaparken bir gün şikayet etmiyor bize sevgi dolu gülüşünü hiç eksik etmiyorsun canım annem. Bir gün değil hergün kutlanmayı hakediyorsun.

 51. Değerli yorumlarınız ve katılımınız için teşekkür ederiz. Anneler günü dolayısıyla gerçekleştirdiğimiz bu yarışma bugün itibariyle tamamlanmıştır. Yapacağımız çekiliş sonucu anneler günü hediyesini kazanan kişiyi Türk Nikon Blog üzerinden duyuruyor olacağız.

  Teşekkürler
  Türk Nikon

 52. Avatar for İlker Laçalar

  Teknoloji Haberleri

  Böyle özel günde en güzel anneler günü hediyesi bulmak için biraz uğraş verecek gibi görünüyoruz 🙂 Gerçi onları en ufak şey bile mutlu eder ama yine de biz en anlamlısını almaya çalışmalıyız 🙂