Ana sayfa » “Fotoğrafın Ozan’ı” İstanbul Fotoğraf Müzesi’nde

“Fotoğrafın Ozan’ı” İstanbul Fotoğraf Müzesi’nde

By on

İstanbul Fotoğraf Müzesi, 26 Eylül-25 Aralık 2013 tarihleri arasında Türk fotoğraf sanatının ustalarından Ozan Sağdıç’ın “Fotoğrafın Ozan”ı adlı sergisine ev sahipliği yapacak.

79 yıllık ömrünü fotoğraf sanatına adayan Ozan Sağdıç, 60 yıllık meslek hayatında objektifine takılan çok özel kareleri “Fotoğrafın Ozan”ı adlı sergisinde fotoğrafseverlerle buluşturacak.

100 ÖZEL FOTOĞRAF

Sanatçı, toplam 100 özel fotoğrafın yer alacağı sergisinde, bizleri siyaset ve sanat dünyasından önemli isimlerin portreleriyle buluştururken, hayat koşturmasında durup bakamadığımız, farkına varamadığımız detayları da bize şiirsel bir şölenle sunacak.

Ozan Sağdıç Fotoğraf Sergisi

fotograf_ozan

PROGRAM

Tarih     :  26 Eylül 2013-Perşembe

Saat       : 18.30

Yer         : İstanbul Fotoğraf Müzesi

Adres    : Şehsuvar Bey Mah. Kadırga Liman Cad. No:60 Kadırga–Fatih

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Luminar 4 için kupon kodu "FOTOPEDI" kullanarak €10 daha indirim elde edebilirsiniz.Luminar 4 İndir

Category: Tanıtım | Tags: , , | Comments: 0

Avatar for Alper Orus

"Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."

Yorum yapan ilk kişi olun.

Bir yorum bırakın