Fotoğrafları Yeniden Boyutlandırmak

6. PhotoFiltre

PhotoFiltre gelişmiş fotoğraf düzenleme araçlarından biri olup ücretli bir programdır. PhotoFiltre’nin 30 gün süreli deneme sürümünü buradan indirebilirsiniz. Aynı zamanda Türkçe dil desteğide olan PhotoFiltre’yi gelişmiş diğer özelliklerinin yanında fotoğraf boyutlandırmada da kullanılabilir araçlardan biridir.

Yeniden boyutlandırmak istediğimiz fotoğrafı programımızda açtıktan sonra “Resim\Resim Boyutu” menü adımından boyutlandırma ekranımıza ulaşabiliriz.

Bu ekrana ulaşmak için “CTRL+H” kısa yoluda kullanılabilir. Genişlik, yükseklik ve çözünürlük oranını belirledikten sonra “Tamam” butonuna basıp boyutlandırma işlemini tamamlayabilirsiniz.

 

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Görüşler

4 comments on “Fotoğrafları Yeniden Boyutlandırmak

  1. Nikon’un View NX2 yazılımı dururken İrfan programından bahsetmek bence hoş değil.
    http://nikonasia-en.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/162/theme/tr#ViewNX2
    sitesinden Nikon View NX2 yazılımını edinebilirsiniz.

  2. Avatar for İlker Laçalar

    Alper Orus

    Belirtmek gerekirse bu yazı 6 sayfa ve sadece irfanview programından bahsetmiyor. Fotoğrafları basit bir şekilde yeniden boyutlandırmak isteyen birisi için bilgisayarında olabilecek en hızlı uygulama irfanview programıdır.

Cevap Yazın