İlkbahar Masaüstü Duvar Kağıtları [Wallpaper]

İlkbahar, doğa döngüsünde kışın bittiği ve yazın habercisi niteliğinde yaşadığımız belki de en güzel mevsimlerden birisidir. İlkbahar’ın habercisi olan artan hava sıcaklığı, açan çiçekler ve karların erimesiyle beraber bahar yağmurları, bize doğanın bu mevsimle ilgili ilk sinyalleridir. Bunun yanısıra yedişer gün arayla önce hava sonra su ve son olarak toprağa düşen, halk arasında Cemre olarak bildiğimiz sıcaklık artış göstergesi Mart kapıdan baktırsa da İlkbahar öncesi önemli sinyallerden birisidir.

İlkbahar mevsiminde doğa bize sıcaklık artışıyla ilk uyarıları verirken sunduğu güzellikler ise hem bize soğuk kış günlerinden sonra şahane fotoğraf kompozisyonları oluştururken, bu uyanış hoşumuza gitse de ister istemez bahar yorgunluğunu da beraberinde getirir.

İlkbahar’ın başlangıç günü takvimde 01 Mart olarak gözükse de ekinoks (medcezir) günü olan ve geceyle gündüzün eşitlendiği 21 Mart tarihi esas İlkbahar başlangıç zamanı olarak kabul edilir. Google buna istinaden logosunu aşağıdaki gibi İlkbahar’ı ifade edecek şekilde değiştirmiş.

Türk Nikon olarak İlkbahar’ın başlangıcını temsilen bilgisayarınızda masaüstü arkaplanını süsleyecek 10 farklı duvar kağıdını (wallpaper) sizlere sunuyoruz. Baharın gelişini kutlamak ve bunu temsilen papatyadan, laleye birçok farklı yeni açan ağaç ve çiçek duvar kağıtlarını toparlamaya çalıştık. Aşağıda İlkbahar’a hoşgeldin için 10 farklı masaüstü duvar kağıdını bulabilirsiniz.

İlkbahar için Masaüstü Duvar Kağıtları [Wallpaper]

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın