İncelik, Güç ve Mükemmel Performans Nikon Coolpix S2600

Nikon Coolpix S2600 ile arkadaş toplantılarınız ve partileriniz daha eğlenceli hale gelecek . Fotoğraf çekim anında otomatik görüntü seçme özelliği sayesinde sizin için en iyi görüntüyü oluşturmaya çalışan yapısının yanısıra sunduğu 14  megapiksel ile baskı kalitesi çok daha yüksek kalitede  kareler yakalyacaksınız.

 

Nikon Coolpix S2600  5x optik zoom ve 4x dijital zoom yaparak sizlerin yakadadığınız karelere daha fazla yaklaşmanıza olanak sağlıyor.  Coolpix’in ünlü olduğu kaliteli özellikleri tekrar S2600′ün ince yapısında görebiliyorsunuz. Elektronik VR görüntü sabitleme özelliği  görüntü bulanıklığını en aza indiren yapıya sahip Nikon Coolpix S2600 dijital kompakt fotoğraf makinesi, düşük ışık koşullarında da üstün sonuçlar sunmaktadır. Aynı zamanda Full HD (1080p) film kaydedebileceksiniz.

Bütün bunların yanında Nikon Coolpix S2600 renk seçenekleri ile kendi tarzınızı yaratmanızı sağlıyor.

Türk Nikon olarak  Nikon Coolpix S2600  makinasının özelliklerini Nikon Kompakt bölümünde daha ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

 

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Görüşler

3 comments on “İncelik, Güç ve Mükemmel Performans Nikon Coolpix S2600

  1. önyüzdeki desen çok iyiymiş. Bu da makinanın şık ve zerafetli olduğunu gösteriyor…

  2. full HD derken !!! 720p değilmi ?

  3. tek kelime ile kesinlikle verdiğiniz paraya değmez.

Cevap Yazın