Ana sayfa » iPhone ve iPad için Nikon Kullanım Kılavuzu Uygulaması

iPhone ve iPad için Nikon Kullanım Kılavuzu Uygulaması

By on

iPhone ve iPad gibi iOS işletim sistemi ile çalışan Apple ürünlerinde App Store üzerinden ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Nikon Kullanım Kılavuzu uygulaması ya da orjinal adıyla Manuel Viewer, basit bir şekilde elinizdeki Nikon ürünü ile ilgili kullanım kılavuzuna, elinizdeki iPhone veya iPad cihazıyla hızlı bir şekilde erişebilmenizi sağlıyor.

Nikon Manual Viewer aslında iPad, iPod Touch ve iPhone için bir görüntüleyici uygulama ve Nikon’un dijital kameraları için ürünle beraber sunduğu kullanım kitapçığını çevrimdışı (offline) okuyabilmeniz için indiriyor.

Uygulamayı şöyle de düşünebilirsiniz. Nikon’un 2012 yılında çıkardığı dijital SLR fotoğraf makinelerinden Nikon D4 veya Nikon D800 modellerinden birini aldınız. Yeni bir Nikon gövde ve ilk kez kullanmaya başladığınızda yanınızda beraberinde gelen büyük Nikon kullanım kitapçığını taşıyacağınıza, basit bir şekilde iOS Manuel Viewer uygulaması sayesinde kitapçığa istediğiniz yerden erişim sağlayabilir ve yeni Nikon ürününüz hakkındaki detaylara istediğiniz yerden kolayca ulaşabilirsiniz.

iOS 4.2 ve üzeri işletim sistemi ile çalışan Manuel Viewer şu an için sadece İngilizce ve Japonca dil desteği sağlıyor. Nikon Manuel Viewer’ın iPhone üzerinden aldığımız ekran görüntülerini aşağıda bulabilirsiniz.

iPhone ve iPad için Nikon Kullanım Kılavuzu Uygulaması

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Luminar 4 için kupon kodu "FOTOPEDI" kullanarak €10 daha indirim elde edebilirsiniz.Luminar 4 İndir

Category: Haber, Tanıtım | Tags: , , , , | Comments: 0

Avatar for Alper Orus

"Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."

Yorum yapan ilk kişi olun.

Bir yorum bırakın