Ana sayfa » Karıncaların İnanılmaz Güzellikteki Fotoğrafları

Karıncaların İnanılmaz Güzellikteki Fotoğrafları

By on

Aşağıdaki karınca fotoğraflarına baktığınızda muhtemelen bilgisayar ile oluşturulmuş ya da çoğu makro çekimde gördüğümüz üzere ölü böceklerin koreografisi oluşturularak çekilmiş diyebilirsiniz. Peki bu fotoğrafların yaşayan karıncalar ile çekilen gerçek fotoğraflar olduğunu söylersek!

Fotoğrafçı Andrey Pavlov aşağıda çektiği fotoğraflarda gördüğünüz fantezi sahnelerini kurduktan sonra saatlerce canlı karıncaların bu koreografiye dahil olmasını bekliyor. Müthiş bir sabır göstererek ve saatler harcayarak karıncalar ile temas kuran Andrey, karıncalar için oluşturduğu bu minyatür sahnede çekim için doğru zamanı bekliyor ve sonrasında aşağıdaki inanılmaz güzellikte karınca fotoğrafları oluşuyor.

Karıncaların inanılmaz güzellikteki fotoğrafları ile sizi başbaşa bırakırken fotoğrafçı Andrey Pavlov’un diğer çalışmaları için sizi buraya yönlendirebiliriz.

Karıncaların İnanılmaz Güzellikteki Fotoğrafları

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Luminar 4 için kupon kodu "FOTOPEDI" kullanarak €10 daha indirim elde edebilirsiniz.Luminar 4 İndir

Category: Tanıtım | Tags: , , | Comments: 0

Avatar for Alper Orus

"Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."

Yorum yapan ilk kişi olun.

Bir yorum bırakın