Ken Rockwell Nikon D5100 Rehberi

Bilenler bilir Ken Rockwell popüler kameralar ve fotoğraf ekipmanları üzerine bizi sürekli olarak bilgilendirmektedir. Bir fotoğraf makinesi ya da lens tanıtımı aradığımızda onun yalın anlatımı ile karşılaşırız. Ken Rockwell bu yüzden Dünya genelinde güvenilir bir kaynak olmuştur.

Nikon D5100 Rehberi iPhone Uygulaması

Ken Rockwell’in yapmış olduğu bu ekipman ya da fotoğraf makinesi tanıtımları, iPhone uygulaması olarak da erişilebiliyor. Yakın zamanda incelemesini aktardığımız Nikon D5100 inceleme yazısının Nikon D5100 kullanıcı rehberi (D5100 Guide) şeklindeki versiyonu iPhone App Store üzerinden indirilebilir.

İngilizce olarak sunulan rehberin görsel olarak yönlendirmesi Nikon D5100 kullanmak isteyenler için oldukça anlaşılır şekilde tasarlanmış. Nikon D5100 temel ayarlarını yönetmek ve tavsiye edilen ayarların belirli durumlar için nasıl olması gerektiği aktarılmış.

Fotoğraf çekim teknikleri olarak hangi mod ile Nikon D5100 kontrollerini nasıl yapabilirsiniz. Nikon D5100 menü içeriğinde kaybolmamanız için tanımlarıyla menü açıklamaları getirilmiş. Son olarak Nikon D5100 fotoğraf makineniz ile kullanabileceğiniz tavsiye edilen ekipmanlar bölümü, ilgili uygulama içerisinde sunuluyor.

Nikon D5100 kullanan ve web üzerinde İngilizce olarak Ken Rockwell’in Nikon D5100 rehberini takip edenlerin, mobil olarak yanlarında taşıyabilecekleri güzel bir iPhone uygulaması Nikon D5100 Guide.

Nikon D5100 için Türkçe kullanım kılavuzunu Kullanım Kılavuzları yazımızda bulabilirsiniz.


Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

%d blogcu bunu beğendi: