Ana sayfa » Nikkor N1-CL1 Yakım Çekim Filtresi Duyuruldu

Nikkor N1-CL1 Yakım Çekim Filtresi Duyuruldu

By on

Nikon Avustralya tarafından Nikon 1 Sistem aynasız fotoğraf makineleri için yakın çekim filtresi duyuruldu. Nikkor N1-CL1 close-up adaptor bir lens filtresi olarak 1 serisi Nikkor lensler ile kullanılabiliyor.

Yeni Nikkor N1-CL1 yakın çekim lens filtresi sayesinde artık minimum netleme mesafesini kısaltarak objelere daha fazla yaklaşmak mümkün olabiliyor. 40.5 mm filtre çapına sahip 1 Nikkor aynasız lenslerin önüne takılarak kullanılabilen Nikkor N1-CL1 yakın çekim lens filtresi sayesinde fotoğrafı çekilmek istenen objeler daha yüksek büyütme oranı ile fotoğraflanabilecek.

1 Nikon sistemi aynasız fotoğraf makineleriyle yine aynasız Nikkor lens kullanıcılarından makro fotoğraf çekmeyi severler için faydalı olan Nikkor N1-CL1 yakın çekim filtresi için henüz açıklanmış bir fiyat bulunmuyor.
Nikon-N1-CL1-Close-up-Adaptor

Nikkor N1-CL1 Yakım Çekim Filtresi

Nikkor N1-CL1 Close-up lens adaptor ile çekilmiş örnek bir fotoğrafı aşağıda görebilirsiniz.

Nikon-announces-N1-CL1-close-up-lens-adaptor

via Nikon Announced Close-Up Adaptor N1-CL1

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Luminar 4 için kupon kodu "FOTOPEDI" kullanarak €10 daha indirim elde edebilirsiniz.Luminar 4 İndir

Category: Haber | Tags: , , , , , | Comments: 0

Avatar for Alper Orus

"Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."

Yorum yapan ilk kişi olun.

Bir yorum bırakın