Nikkor N1-CL1 Yakım Çekim Filtresi Duyuruldu

Nikon Avustralya tarafından Nikon 1 Sistem aynasız fotoğraf makineleri için yakın çekim filtresi duyuruldu. Nikkor N1-CL1 close-up adaptor bir lens filtresi olarak 1 serisi Nikkor lensler ile kullanılabiliyor.

Yeni Nikkor N1-CL1 yakın çekim lens filtresi sayesinde artık minimum netleme mesafesini kısaltarak objelere daha fazla yaklaşmak mümkün olabiliyor. 40.5 mm filtre çapına sahip 1 Nikkor aynasız lenslerin önüne takılarak kullanılabilen Nikkor N1-CL1 yakın çekim lens filtresi sayesinde fotoğrafı çekilmek istenen objeler daha yüksek büyütme oranı ile fotoğraflanabilecek.

1 Nikon sistemi aynasız fotoğraf makineleriyle yine aynasız Nikkor lens kullanıcılarından makro fotoğraf çekmeyi severler için faydalı olan Nikkor N1-CL1 yakın çekim filtresi için henüz açıklanmış bir fiyat bulunmuyor.
Nikon-N1-CL1-Close-up-Adaptor

Nikkor N1-CL1 Yakım Çekim Filtresi

Nikkor N1-CL1 Close-up lens adaptor ile çekilmiş örnek bir fotoğrafı aşağıda görebilirsiniz.

Nikon-announces-N1-CL1-close-up-lens-adaptor

via Nikon Announced Close-Up Adaptor N1-CL1

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın