Nikon 1 V1 Satış Başarısı

Nikon, Nikon 1 serisi, Nikon 1 J1 ve Nikon 1 V1 modellerini kısa süre önce tanıtmıştı. Nikon 1 serisi kompaktların aynasız ve değiştirilebilir lensli oluşu en önemli özelliklerinden gözükmektedir. Ancak piyasada benzer özeliklerde kompakt makineler bulunmaktadır. Nikon, mevcut birçok kompakt makineden dört kat daha büyük algılayıcı kullanarak Nikon 1 serisi ile fark yaratmayı bilmiştir. Görünen o ki bu farklılık satış rakamlarına da yansımaktadır. Nikon 1 V1, 20 Ekim gibi kısa bir süre önce piyasaya çıkmasına rağmen Amazon‘da en çok satan “Kompakt Sistem Fotoğraf Makineleri ve Lensler” katagorisinde 6. sıra, “Yeni Çıkanlarda” ise 4.sıraya kadar yükselmiştir.

Nikon 1 serisiyle çekilmiş fotoğraflar

Nikon 1 serisinin performansını merak ediyorsanız, kullanıcıları tarafından çekilmiş aşağıdaki fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

[miniflickr group_id=1811304@N22&tags=&sortby=interestingness-desc&per_page=20]

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın