Nikon 18-105mm VR ile Çekilmiş En İyi 10 Fotoğraf

Nikon 18-105mm VRın Nikon’un genel kullanım için sunduğu kit lens olduğunu daha önceki yazımızda da açıklamıştık. Nikon 18-105mm VR‘ın portreden manzara fotoğraflarına kadar neler çekebildiğini vurgulamak için bizce Nikon 18-105mm VR ile çekilmiş 10 iyi fotoğrafı paylaşmak istedik. Nikon DSLR almadan önce herkesin aklında alınacak gövdeden çok yanında verilen “kit lens ile ne çekebilirim?” diye soru işaretleri vardır.  Nedense Nikon DSLR aldıktan hemen sonra da kit lensler yerine alternatif düşünülmeye başlanır. Bunun sebebi kit lensler ucuz olduğu için midir? Yoksa sağda solda diğer lensler ile çekilmiş fotoğrafları görünce midir?   bilinmez ama Nikon 18-105mm VR gibi kit lenslerin performanslarının tam olarak anlaşılamadığını kanısındayız. Lens değişikliğine gitmeden önce mutlaka elinizdeki kullanmış olduğunuz lensin sınırlarını çok iyi öğrenin aksi takdirde aldığınız hiçbir lensle mutlu olamazsınız!

Nikon’un fiyat/performans açısından tartışmamız iyi lensi Nikon 18-105mm VR özelliklerine ve diğer Nikon lenslerin özelliklerine Nikon Lensler sabit sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Nikon Fiyatları sayfamızdan Nikon 18-105mm VR fiyatını ve günlük fiyat değişimlerini görebilirsiniz.

Nikon 18-105mm VR ile Çekilmiş En İyi 10 Fotoğraf

İşte size Nikon 18-105mm VR ile çekilmiş 10 iyi fotoğraf, iyi seyirler…

                              

 

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın