Nikon 18-55mm VR

Nikon 18-55mm f/3.5 – 5.6 G ED AF SX fiyat olarak oldukça uygun ve aldığınız Nikon gövde ile günlük kullanabileceğiniz bir objektiftir. Nikon Kit Lensler içerisinde hafif ve boyutu küçük bir objektif olarak yer alır. 55mm odak uzaklığı ile sağladığı basit zoom kapasitesi yanı sıra iç mekan çekimlerinde ve genel olarak tüm çekimlere uygun keskin bir yapısı vardır. Lens üzerinde SWM (Silent Wave Motor) olarak adlandırılan kompakt motor bulunmaktadır.

Nikon 18-55mm VR

Nikon 18-55mm VR (vibration reduction) ve diğer tüm Nikon objektifleri ile ilgili Türk Nikon sabit lens sayfalarından ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nikon 18-55mm VR lens fiyatı ile ilgili detaylara ise Nikon Fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Nikon 18-55mm VR teknik özellikleriyle ilgili detaylara ve Nikon 18-55mm VR ile çekilmiş fotoğraflara, Türk Nikon üzerinde Nikon Lensler, Nikon Kit Lensler, Nikon 18-55mm VR üzerinden ulaşmak mümkün olmaktadır. Nikon 18-55mm VR

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Görüşler

Bir yorum var“Nikon 18-55mm VR

Cevap Yazın