Ana sayfa » Nikon Coolpix L25 – Kolaylığı ve Hızı İle Anıları Yakalar

Nikon Coolpix L25 – Kolaylığı ve Hızı İle Anıları Yakalar

By on

Coolpix L25, 5x optik zoom ve göz kamaştıran fotoğrafları kolayca çekmeniz için otomatik çekim fonksiyonlarına sahiptir. L25’ın NIKKOR lensi 28 mm (35 mm format eşdeğeri) geniş açıdanbaşlayarak kalabalık grup fotoğraflarını yakalar ve geniş açılı manzara görüntülerini elde etmenizi sağlar. 3-inç, yaklaşık 230k-nokta TFT LCD ekran fotoğrafları görüntülemede ve fotoğraf makinesiayarlarını uygulamada kolaylık sağlar. Üstün görüntü kaliteli fotoğraflar sunan kolay otomatik çekim moduna ek olarak, kullanıcılar film kayıt düğmesine basarak kendi filmlerini yaratabilirler. Dahası, her yerde satılan AA pil ile çalışmaktadır.

Nikon Coolpix L25 dijital kompakt fotoğraf makinesi özelliklerini Türk Nikon farkıyla topladık ve Nikon Kompakt altında kendi sayfasını oluşturduk. Nikon Coolpix L25 hakkında aradığınız her şeyi bu sayfada bulabilirsiniz.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Luminar 4 için kupon kodu "FOTOPEDI" kullanarak €10 daha indirim elde edebilirsiniz.Luminar 4 İndir

Yorum yapan ilk kişi olun.

Bir yorum bırakın