Nikon Coolpix L26 – Değerli Anlarınızı Kolay Yakalayın

COOLPIX L26, 5x optik zoom ile göz kamaştıran fotoğrafları kolayca çekmeniz için otomatik çekim fonksiyonları bulunmaktadır. Sade ve işlevsel tasarımlı L26, CCD görüntü algılayıcı 16.1 milyon piksel ve 3-inç TFT LCD ekrana sahiptir. Üstün görüntü kalitesine sahip fotoğraflar sunan kolay otomatik çekim moduna ek olarak, kullanıcılar film kayıt düğmesine basarak kendi filmlerini yaratabilirler. Dahası, her yerde satılan AA pil ile çalışmaktadır.

Bu fotoğraf makinesi CCD görüntü algılayıcı ve 5x optik zoom NIKKOR lens ile donatılmıştır. 3-inç, yaklaşık 230k-nokta TFT LCD ekran ile donatılmıştır. L26’ın NIKKOR lensi 28 mm (35 mm format eşdeğeri) geniş açıdanbaşlayarak kalabalık grup fotoğraflarını yakalar ve geniş açılı manzara görüntülerini elde etmenizi sağlar.

Nikon Coolpix L26 dijital kompakt fotoğraf makinesi özelliklerini Türk Nikon farkıyla topladık ve Nikon Kompakt altında kendi sayfasını oluşturduk. Nikon Coolpix L26 hakkında aradığınız her şeyi bu sayfada bulabilirsiniz.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın