Nikon Coolpix L310 – 21x Zoom Esnekliği İle Özel Anları Koruyun

Nikon COOLPIX L310 yüksek fotoğraf çözünürlüğü sağlıyor.
Nikon bir düğmeye basarak harika fotoğraf çekmeniz için yeni L-serisi fotoğraf makinesini piyasaya sundu. COOLPIX L310, 25 mm geniş açıdan süper telefoto 525 mm’e (35 mm format eşdeğeri) odak aralığını kapsayan 21x yüksek optik zoom NIKKOR lense sahiptir. 14.1 megapiksel sayısı, üstün görüntü kalitesi ve performansını maksimuma çıkaran Nikon’un EXPEED C2 görüntü işleme sistemi ile güçlendirilmiştir.

L310, görüntü-sensör kaydırma ve elektronik titreşim azaltma (VR) fonksiyonun kombinasyonu ile donatılılan COOLPIX L serisinde yüksek güçlü zoom modellerindir. Bu aynı zamanda film kaydı sırasında kullanılabilecek yüksek hassasiyetli optik fotoğraf makinesi sarsıntısını azaltmaktadır.

Büyük, net 3-inçlik yaklaşık 921k-nokta TFT LCD ekran ile donatılmış bu fotoğraf makinesi geniş bir görüş açısı sahiptir. Ekrana doğrudan yansıyan güneş ışığında bile net ve parlak görüntü verir.

Nikon Coolpix L310 dijital kompakt fotoğraf makinesi özelliklerini Türk Nikon farkıyla topladık ve Nikon Kompakt altında kendi sayfasını oluşturduk. Nikon Coolpix L310 hakkında aradığınız her şeyi bu sayfada bulabilirsiniz.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın