Nikon Coolpix L810 Kompakt ve Kullanıcı Dostu

Nikon bir düğmeye basarak harika fotoğraf çekmeniz için yeni L-serisi fotoğraf makinesini piyasaya sundu.

Kompakt  L810, boyut olarak küçük ama  26x yüksek güçlü optik zoom lens ile çok güçlüdür. Kompakt L810, CCD görüntü algılayıcı ve lens kaydırmalı titreşim azaltma (VR) fonksiyonun yanı sıra, 16.1 milyon piksel sayısı ve 22.5 mm geniş açıdan süper telefoto 585 mm (35 mm format eşdeğeri)’e odak aralığını kapsayan 26x optik zoom NIKKOR lense sahiptir. Dahası, kablosuz ağ bağlantısı ile görüntülerinizi bilgisayarınıza aktarabileceğiniz Eye-Fi kartlarını destekler.

Kompakt L810, CCD görüntü algılayıcı ve lens kaydırmalı titreşim azaltma (VR) fonksiyonun yanı sıra, 16.1 milyon piksel sayısı ve 22.5 mm geniş açıdan süper telefoto 585 mm (35 mm format eşdeğeri)’e odak aralığını kapsayan 26x optik zoom NIKKOR lense sahiptir. Dahası, kablosuz ağ bağlantısı ile görüntülerinizi bilgisayarınıza aktarabileceğiniz Eye-Fi kartlarını destekler.

Nikon Coolpix L810 dijital kompakt fotoğraf makinesi özelliklerini Türk Nikon farkıyla topladık ve Nikon Kompakt altında kendi sayfasını oluşturduk. Nikon Coolpix L810 hakkında aradığınız her şeyi bu sayfada bulabilirsiniz.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın