Nikon Coolpix P340, P530, P600 için Yazılım Güncellemeleri Duyuruldu

Nikon, performans serisinde yer alan üç farklı Coolpix kompakt fotoğraf makinesi için yazılım güncellemesi (firmware update) duyurdu. Böylelikle Nikon Coolpix P340, P530, P600 kompakt fotoğraf makineleri donanım yazılımı güncellemesi versiyon 1.1′e terfi etmiş oldular.

Nikon Coolpix P340, P530, P600 için donanım yazılımı güncellemesi versiyon 1.1 bir adet hata düzeltmesi barındırıyor. İndirme linklerini ve yazılım güncellemesinin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Nikon Coolpix P340, P530, P600 için Yazılım Güncellemeleri Duyuruldu

nikon_coolpix_p600-p340-p530-firmware

Bu sürümde sağlanan değişiklikler

  • Bazı ender durumlarda, deklanşör düğmesine basılıyken kamera açıldığında fotoğraf makinesinin donmasına yol açan bir sorun giderildi.
  • Çok parlak konular Ön çekim önbelleği modunda fotoğraflandığında aşırı pozlanmış görüntüler ortaya çıkmasına neden olan bir sorun giderildi.

İndirme linklerini aşağıda bulabilirsiniz.

  • Nikon Coolpix P340 Firmware Update 1.1
  • Nikon Coolpix P530 Firmware Update 1.1
  • Nikon Coolpix P600 Firmware Update 1.1

Bir firmware güncellemesi yayınlandığında bu tarz yazılımların kullandığınız dijital SLR kameraya nasıl yükleneceğini adım adım açıklamaya çalıştığımız yazıdan faydalanarak güncellemeyi yapabilirler. bkz. Kameramızın Firmware (Donanım Yazılımı) Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın