Nikon Coolpix S30 – Dünyanın İlk Çocuk Makinesi

Nikon Coolpix S30 özel olarak eğlenceli ve sorunsuz çekim için tasarlanmış kompakt dijital fotoğraf makinasıdır. Arka plan müzik ve animasyonu içeren bir slayt gösterisi fonksiyona sahiptir; isterseniz fotoğraf çerçeveleri uygulayabilirsiniz.

COOLPIX S30 gerçekten harika bir aile fotoğraf makinesidir! 80 cm kadar yüksekten düşmeye ve darbeye dayanıklı; toza dayanıklı, üç metreye kadar su geçirmeyen ve su çevresinde mükemmel çekimler yapan S30’u her yerde kullanabilirsiniz. Simetrik tasarıma sahip olan COOLPIX S30, düğmeleri iki elle kullanma ve sağlam bir tutuş elde etmek için tasarlanmıştır. Çocukların kullanımı için idealdir. Unutulmaz anları yakalamak için S30 HD video özelliğine sahiptir. Sadece bir düğmeye dokunun ve film kaydını başlatarak en güzel anlarınızı sesli, yüksek kalite HD (720p) ile kaydedin.

Nikon Coolpix S30 dijital kompakt fotoğraf makinesi özelliklerini Türk Nikon farkıyla topladık ve Nikon Kompakt altında kendi sayfasını oluşturduk. Nikon Coolpix S30 hakkında aradığınız her şeyi bu sayfada bulabilirsiniz.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın