Nikon Coolpix S6300 – Hayal Gücünüzü Yansıtın

Nikon Coolpix S6300 hem 10 x optik zoom NIKKOR lens ile kendi sınıfındaki en yüksek güçlü kompakt zoom tasarımlarından birine, hem 16.0 milyon piksel sayısına hem de lens kaydırmalı titreşim azaltma (VR) fonksiyona sahiptir. Full-HD uyumlu film fonksiyonuyla, fotoğraf ve video kayıt fonksiyonları arasındaki en iyi dengeyi sağlar. Arka aydınlatmalı CMOS görüntü sensörü ile donatılmış S6300, daha az kumlanma sağlayarak harika görüntüler için yüksek hassaslıkta çekim yapar. S6300, dört köşesi ve üst kısmındaki daralma ile 10 x optik zoom sınıfındaki en küçük tasarımlardan biridir. Üstün taşınabilirlik özelliğine ek olarak, yumuşak hatları ve metalik hissi ile zarif ve şık bir tasarıma sahiptir. Yüksek hızlı sürekli çekim tüm hareketleri yakalamanıza yardımcı olur. Bir saniye içinde en fazla 6 ardışık görüntü elde edersiniz.

Nikon Coolpix S6300 dijital kompakt fotoğraf makinesi özelliklerini Türk Nikon farkıyla topladık ve Nikon Kompakt altında kendi sayfasını oluşturduk. Nikon Coolpix S6300 hakkında aradığınız her şeyi bu sayfada bulabilirsiniz.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın