Ana sayfa » Nikon D3100, D3200, D5100, D7000 ve D90 Kullanıcılarına Ücretsiz Eğitim

Nikon D3100, D3200, D5100, D7000 ve D90 Kullanıcılarına Ücretsiz Eğitim

By on

Nikon Türkiye, makinesini daha iyi tanımak isteyen Nikon D3100, D3200, D5100, D7000 ve D90 kullanıcıları için eğitim düzenliyor. Nikon eğitmenleri yaklaşık 3 saat sürecek bu eğitim seminerleri boyunca bu makineleri sizlere en ince ayrıntısına kadar tanıtacak ve sizden gelecek soruları cevaplayacaktır. Elinizdeki makineyi daha iyi tanımak ve böylece daha etkin kullanmak için bu eğitimler kaçırılmayacak bir fırsattır. Eğer makinenizin kullanım kılavuzu ile dövüşüyorsanız bırakın Nikon eğitmenleri size daha iyi fotoğraf çekebilmeniz ve makinenizi tanımanız için yardımcı olsun. Bu eğitim semineri basit tavsiyeler ile makinenizi daha etkili şekilde kullanmanızı sağlamak üzerine yoğunlaşmaktadır. Eğer Single Lens Reflex (D-SLR) makinenizi yeni aldıysanız veya fotoğrafçılığa yıllar sonra geri dönüyorsanız bu eğitim sizin için doğru bir başlama noktasıdır. Yaratıcı potansiyelinizi serbest bırakmanıza yardımcı olmak için fotoğrafçılığın başlangıcını, terminolojisini, makinenizin özelliklerini tanımanızı sağlamak ve Nikon kameralarının arkasındaki teknolojiyi anlamak isteyenler için dizayn edilmiştir. Nikon eğitmenleri makinenizi geniş bir yelpazedeki ayarları nasıl kullanmanız ve kişiselleştirmeniz gerektiği hakkında size tavsiyelerde bulunacaktır.

Bu etkinliğe katılabilmeniz için gereken tek şart fotoğraf makinenizin “Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş.“‘nin ithalatı olmasıdır. Eğer Karfo’nun destek ve garantisi altında bir ürüne sahipseniz ad soyad, telefon no, e-posta adresinizi, makine modelinizi, makinenizin seri numarasını ve satın aldığınız mağazayı başvuru formuna yazmanız seminere katılım başvurunuz için yeterli olacaktır.

Seminer Adresi: Nikon Türkiye, Ebusuud Cad. No:41 Sirkeci – İstanbul
Telefon:  (212) 4556700

 

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 2018, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Luminar programını tavsiye ediyoruz.

Luminar 2018 için kupon kodu "FOTOPEDI" kullanarak €10 daha indirim elde edebilirsiniz.Luminar 2018 İndir