Ana sayfa » Nikon D4 Resmi Olarak Duyuruldu

Nikon D4 Resmi Olarak Duyuruldu

By on

Yeni Nikon’lar için Büyük Gün 6 Ocak 2012 demiştik ve beklenen gün geldi. Nikon “Beklediğiniz Görüntü” sloganı altında 6 Ocak 2012 tarihinde Tayland merkezinde toplantı yapacağını duyurmuştu. Nikon’un bu basın toplantısında Nikon D4 ve AF-S 85mm f/1.8G gibi ürünlerin haberini vermesini bekliyorduk. Nikon D4 resmi olarak duyuruldu ve Nikon D4 özellikleri oluşmuş oldu.

Nikon D4 Özellikleri

Nikon D4 Ürün Tanıtım Videosu

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Luminar 4 için kupon kodu "FOTOPEDI" kullanarak €10 daha indirim elde edebilirsiniz.Luminar 4 İndir

Category: Haber | Tags: , , , | Comments: 2

Avatar for Alper Orus

"Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."

Görüşler

2 görüş var “Nikon D4 Resmi Olarak Duyuruldu

  1. d4 de3.2 inç ekran,full HDvideo çekim ve ayrica16,2 mp farkıyla d3s den ustun gözüküyor ama kaç dolar olarak türkiyeye gelecek d3s ila d4 arasında tercih yapamiyorum d3s kullanıcılar biraz bilgi versin d4 daha kullanilmadi kıyaslama yapılamıyor

Bir yorum bırakın