Nikon D500 Donanım Yazılım Güncellemesi 1.01 Yayınlandı

Nikon D500 DSLR fotoğraf makinesi için donanım yazılım güncellemesi versiyon 1.0.1 yayınlandı.

Nikon D500 için donanım yazılım güncellemesi (firmware update) 1.0.1 bir hatayı gideriyor. Düzeltme detayına ise ayarlar menüsünde fotoğraf makinesinin dil seçeneklerinin bazen doğru görüntülenmemesine yol açan bir sorun çözülmüş. Diğer detaylara ve indirme linkine yazının devamında ulaşabilirsiniz.

20.9-megapiksel çözünürlükte APS-C CMOS sensör ile son kullanıcıyla buluşan Nikon D500, 3.2-inç boyutunda 2,539k-piksel dönebilir dokunmatik LCD’ye sahip. Nikon D5 tam kare modelden terfi ettiği güçlü 153 noktalı Multi-CAM 20K 153-Point AF otomatik netleme sistemini kullanan dijital SLR fotoğraf makinesi, saniyede seri çekim hızı 10fps ve tampon bellek açısından bakıldığında RAW (Sıkıştırılmamış 14bit) modunda 79 kareye kadar çekim yapabiliyor.

Nikon D500 Donanım Yazılım Güncellemesi 1.01 Detayları ve İndirme Linki

nikon-d500-firmware-1-01

Öncelikle bu donanım yazılım güncellemesinin Nikon D500 için ilk versiyon olduğunu hatırlatalım. Bunun dışında dijital SLR fotoğraf makinesi için Nikon sadece distortion control data versiyon 2’yi duyurmuştu.

“C” Donanım Yazılımı Sürümü 1.00 İle 1.01 Arasındaki Değişiklikler

  • • AYARLAR MENÜSÜ > Dil (Language) seçeneklerinin bazen doğru görüntülenmemesine yol açan bir sorun çözüldü.

Nikon D500 Donanım Yazılım Güncellemesi 1.01 İndir

 

Nikon D500 Ayarlarını Nasıl Kaydederim

Ayarları hafıza kartına kaydetmek için fotoğraf makinesi AYARLAR MENÜSÜ içerisinde bulunan Ayarları kaydet/yükle > Ayarları kaydet kısmını seçin. Aşağıdaki indirme linkinden makineniniz donanım yazılımını 1.01’e güncelledikten sonra, kaydedilen ayarları geri yüklemek için yine aynı menü içerisinden Ayarları kaydet/yükle > Ayarları yükle öğesini seçebilirsiniz.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın