Ana sayfa » Nikon D600 ile Tutkularınıza Güç Verin : I AM Full Frame Passion

Nikon D600 ile Tutkularınıza Güç Verin : I AM Full Frame Passion

By on

Tutkunuzu Nikon D600 ile güçlendirin. Nikon’un en hafif ve kompakt tam kare DSLR kamerası Nikon D600, çarpıcı netlikte ve parlak görüntü kalitesi sunuyor.

24.3 efektif megapiksel FX-format sensörü, ultra hızlı EXPEED 3 görüntü işleme motoru ve 100 den 6400 kadar çok yönlü bir ISO aralığı ile yemyeşil manzaralardan portre çekimine kadar her şeyi yakalayın.

Full HD video kaydı ile gerçek bir sinema deneyimi sağlayan Nikon D600, size daha fazla esneklik ve hareketlilik sağlarken, fotoğrafçılık deneyimlerinizi bir üst seviyeye taşır.

Nikon’un D600 için yaptığı televizyon reklamı Nikon Asia youtube kanalında yayınlandı. Aşağıda bu videoyu izleyebilirsiniz.

Nikon D600 TVC –  I AM Full Frame Passion

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Luminar 4 için kupon kodu "FOTOPEDI" kullanarak €10 daha indirim elde edebilirsiniz.Luminar 4 İndir

Category: Tanıtım | Tags: , , , , | Comments: 0

Avatar for Alper Orus

"Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."

Yorum yapan ilk kişi olun.

Bir yorum bırakın