Ana sayfa » Nikon Marka Videosu : Nikon Europe Brand Film 2012

Nikon Marka Videosu : Nikon Europe Brand Film 2012

By on

Nikon marka videoları içerisinde duygu yüklü olan ve Nikon Asia’nın youtube kanalında sunduğu “Tears” evrensel bir tema olan gözyaşları üzerine yoğunlaşarak Nikon lenslerin aydınlattığı anları sunuyordu. Nikon’un bir diğer marka videosu Nikon Europe tarafından youtube üzerinde 2012 yılının “I AM” sloganından yola çıkarak oluşturulmuş.

Yaklaşık iki dakika uzunluğunda olan Nikon Europe Brand Film 2012 içerisinde Nikon kameralar ile belirli anların yansımasını ve hayatın içinden fotoğraf karelerinin “I AM” sloganıyla buluşmasını bulabilirsiniz. Fotoğrafta en iyi karenin yakalanması arzusunu ise herhalde en güzel “hortuma koşan adam” yansıtıyor diye düşünüyoruz. 🙂

Nikon Europe tarafından hazırlanan marka videosu Nikon Europe Brand Film 2012’yi aşağıda izleyebilirsiniz.

Nikon Marka Videosu : Nikon Europe Brand Film 2012

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Luminar 4 için kupon kodu "FOTOPEDI" kullanarak €10 daha indirim elde edebilirsiniz.Luminar 4 İndir

Category: Tanıtım | Tags: , | Comments: 0

Avatar for Alper Orus

"Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."

Yorum yapan ilk kişi olun.

Bir yorum bırakın