Nikon`un İddialı Kompaktı: Coolpix P500

P500 Nikon`un en iddialı performans serisi kompakt makinalarındandır. 1080P HD kayıt yapma özelliğine sahip olan model 12.1 milyon piksel fotoğrafları ile de göz doldurmaktadır. Nikon Coolpix P500 süper telefoto dahil olmak üzere geniş bir açıya sahiptir. CMOS sensörü sayesinde yüksek ISO da bile kumlanmayı başarı ile azaltmıştır.

SDHC ve SDXC uyumlu  SD depolama alanına sahip olan Nikon Coolpix P500 kırmızı ve siyah olmak üzere iki renk seçeneği ile satılmakta. Coolpix P500 menülerinde Türkçe dil desteği de sunmaktadır.

Nikon Coolpix P500 dijital kompakt fotoğraf makinesi özelliklerini Türk Nikon farkıyla topladık ve Nikon Kompakt altında kendi sayfasını oluşturduk. Nikon Coolpix P500 ile çekilmiş fotoğraflar, Kullanım Kılavuzu ve satış fiyatına ilişkin bilgileri buradan takip edebilirsiniz.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Görüşler

Bir yorum var“Nikon`un İddialı Kompaktı: Coolpix P500

  1. Avatar for Ersin Tuban

    birol bulut

    bir hareketi peşpeşe çekemedim öyle bir ayarının oldugunu tahmın ediyorum bilgi verirseniz sevinirim

Cevap Yazın