Ana sayfa » Photoshop Camera RAW Nedir?

Photoshop Camera RAW Nedir?

By on

Türk Nikon Photoshop Eğitim serimizde bugün sizlere Photoshop Camera Raw‘ı tanıtıyor olacağız. Fotoğrafçılar için Photoshop üzerinde neredeyse tüm ayarlarınızı tek bir ekrandan yapabileceğiniz bir bölüm bulunuyor. RAW formatında fotoğraf çekenler fotoğraflarını Photoshop ile açtıklarında genellikle bu ekranı açarlar. Siz bu bölümü henüz keşfetmiş olabilir ya da kullanmıyor olabilirsiniz. İzleyeceğiniz video, Camera RAW adı verilen bu bölümde neler yapabileceğinizi anlatıyor.

Türk Nikon Photoshop Eğitim serisi içerisinde görmek istediğiniz konuları, Adobe Photoshop programına ilişkin sormak istediğiniz soruları bize iletmenizi istiyoruz. Bunun için bize photoshop [at] fotopedi.org eposta adresinden ulaşabilirsiniz. Türk Nikon olarak sizden gelecek soruları ve istekleri eğitim serimizin ilerleyen konularına ekleyerek ulaştırıyor olacağız.

Türk Nikon Photoshop Eğitim Serisinde İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

 

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Luminar 4 için kupon kodu "FOTOPEDI" kullanarak €10 daha indirim elde edebilirsiniz.Luminar 4 İndir

Category: Haber | Tags: , , , , , , | Comments: 0

Avatar for Serhan Altuğ

1977 yılında İsviçre’de doğdu. Uzun yıllar animasyon, dijital efektler, film çekimi, montaj, kurgu gibi alanlarda çalıştı. Programcılığın ve tasarımın kesişim noktası olan internetin hayatımıza girmesi ile sevdiği işi buldu. 2004 yılında kurduğu kendi firmasında profesyonel web tasarımcısı ve programcısı olarak çalışmakta. Ayrıca sektördeki lider firmaların IT danışmanlıklarını yapmaktadır. Fotoğraf çekmeyi çocukluğundan beri seviyor. Gezmeyi ve gezdiği yerleri fotoğraflamayı çok seviyor. Fotoğrafçılığın dijital büyüsüne kapılarak kendisini bu yönde geliştirmiştir. İyi bir fotoğrafın ancak iyi bir sunumla başarılı olabileceğine inanıyor. Bu yüzden karanlık odanın yerini almış olan “beyazoda” yani bilgisayar ile ilgili dersler veriyor.

Yorum yapan ilk kişi olun.

Bir yorum bırakın