Selçuklu Belediyesi “Ulusal Fotoğrafçılar Buluşması Ve Sille Sanat Sarayı Fotomaratonu” Sonuçlandı

Selçuklu ilçesinin fotoğraf sanatının görsel gücü aracılığı ile tanıtılmasına katkı sağlamak. Ayrıca, Selçuklu halkının fotoğraf sanatına ilgi duymasını ve ülkenin dört tarafından gelecek fotoğraf tutkunları ile tanışmasını ve kaynaşmasını sağlamak amacıyla 10-13 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen “Ulusal Fotoğrafçılar Buluşması Ve Sille Sanat Sarayı Fotomaratonu” sonuçlandı. Yarışmaya 51 fotoğrafçı 225 fotoğrafla katıldı. Uğur İbrahim ALTAY (Selçuklu Belediye Başkanı), Reha BİLİR, Faruk AKBAŞ, Emre İKİZLER ve Sina COŞKUN’dan oluşan seçici kurulun yapmış olduğu değerlendirme sonucunda dereceye girenler:

  • Birinci, Salih Arıkan – Konya
  • İkinci, Mehmet Koru – Konya
  • Üçüncü, Hasan Yaşar – Konya

Birinci Salih Arıkan-Konya

İkinci Mehmet Koru-Konya

Üçüncü Hasan Yaşar - Konya

Mansiyon, Selçuklu Belediyesi Özel Ödülü, Satın Alma, UPI madalya ve Sille Sanat Sarayı Özel Ödülü’nü kazanan fotoğraflar:

[nggallery id=86]

Devam etmekte olan tüm fotoğraf etkinliklerini Türk Nikon Etkinlik Sayfası veya Türk Nikon Facebook Etkinlik Sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. Sonucu açıklanmış diğer fotoğraf yarışmaları için tıklayınız.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın