Türk Nikon Haftalık Anketleri

Türk Nikon olarak kurulduğumuz günden bu yana sizlere, Nikon gövdeler, Nikon lensler, fotograf, fotoğraf çekim teknikleri, dijital fotoğraf makineleri hakkında bilgi ve haberleri aktarırken, Nikon ile çekilmiş fotoğraflarıda hem sitemizden hem de Facebook sayfamızdan ulaştırmaya çalışıyoruz.

Amacımız edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmak ve Türkiye’deki fotoğraf hareketine katkıda bulunmak. Bu arada siz de fotoğraf dünyasındaki gelişmeleri en yakın şekilde takip etmek, belki de kullandığınız dijital kamerayı daha yakından tanımak için Türk Nikon’u ilgiyle takip ediyorsunuz.

Bundan sonra Türk Nikon Blog üzerinde sağ tarafta görebileceğiniz ve haftada bir kere oylarınızla katkıda bulunabileceğiniz bir anketimiz yer alacak. Her hafta farklı bir soruyla sizlerin karşısına çıkacak Türk Nikon Haftalık Anketi’nin sizlerin katkılarıyla fotoğraf dünyasında farklı bir arşiv oluşturacağını düşünüyoruz.

İlk anketimizin sorusu “Hangi Çekim Modunu Daha Sık Kullanıyorsunuz?” ve sorular hepimizin bildiği çekim modları şeklinde sıralanıyor. Her kullanıcı için farklı olabilecek cevaplarla hangi çekim modunun sıklıkla kullanıldığını sizlerden gelecek cevaplarla gözlemleyebileceğiz.

Eğer bizi takip ediyorsanız anketimize katılmanızı ve her hafta sizlere soracağımız sorularımıza oylarınızla katkıda bulunmanızı bekliyoruz.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın