Üniversiteli Fotoğrafçılar Değişimi Sorguluyor : ÜNİFOTOFEST

Her yıl bir tema etrafında üretilmiş fotoğraf çalışmalarını, sergi ve fotoğraf gösterileri biçiminde izleyicilerle buluşturmayı hedefleyen ÜniFotoFest festivalinin ilk yılında, her gün daha bir biçimde kullanılan “Değişim” sözcüğü, kendisine yüklenen anlamlar ve uğradığı anlam kayıpları çerçevesinde üniversiteli fotoğrafçıların yorumuna açılıyor.

ÜNİFOTOFEST 2012 yılının teması “Değişim” olarak belirlendi. Festivale başvurular tamamlanmış olsa bile önlisans, lisans ve lisansüstü seviyesindeki üniversite öğrencilerinin katılımına açık olan ÜNİFOTOFEST, bu sene 12 – 27 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek.

ÜNİFOTOFEST’in ana mekanı Galata Fotoğrafhanesi’ndeki Fotoğraf Vakfı Galerisin’de festival programındaki sergiler izlenebilirken bunun yanısıra Beyoğlu ve Kadıköy’de birçok farklı mekanda izleyicilerle buluşuyor olacak.

 

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın