Vahşi Yaşam’dan 10 Tutku Dolu Anne ve Bebek Fotoğrafı [Anneler Günü]

Anneler günü, anneleri onurlandıran özel bir gündür. Birçok farklı ülkdede değişik tarihlerde kutlanan anneler günü ülkemizde genel olarak Mayıs ayının ikinci haftasına denk gelen Pazar günleri kutlanmaktadır. 2012 yılı itibariyle ülkemizde 13 Mayıs Pazar günü kutlanacak anneler günü için size bir sürprizimiz olduğunu Türk Nikon Facebook sayfamızdan duyurmuştuk. Detaylarını ayrıntılı bir şekilde yakında Türk Nikon üzerinde bulabileceksiniz.

Yaban hayat sanıldığı kadar vahşi değildir. Anneler günü haftasına girdiğimiz bu günlerde sizleri fotoğrafın tutkuyla, anne sevgisiyle ve aşkla buluştuğu muhteşem karelerle başbaşa bırakmak istedik. Yaşam mücadelesi ne olursa olsun annelik duygusunun dünyanın her yerinde aynı olduğunu bu muhteşem karelerde gözlemleyebiliyoruz. Aşağıda vahşi yaşamdan seçtiğimiz tutku dolu anne ve bebek fotoğraflarından en iyi 10 tanesini bulabilirsiniz.

Vahşi Yaşam’dan 10 Tutku Dolu Anne ve Bebek Fotoğrafı

A Mother’s Touch

“What a lovely Mother’s Day Present, my Dear!”

A Mothers Love on Black

Just Born

Mother and Son

And you thought it was just an expression

Mother Seal and Pup, Galápagos

Tiger Carrying Cub

Lynx and Cub

Black Bear Mother and Cub

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın