Yeni Yaşam Serisi Dijital Kompakt Kameralar – Nikon Coolpix L810/L26/L25

Yeni Nikon’lar geliyor demiştik ve 02 Şubat 2012 gibi duyurulmasını beklediğimiz yeni Nikon Coolpix modelleri duyuruldu. Yeni yaşam serisi dijital kompakt kameralar Nikon Coolpix L810, Nikon Coolpix L26 ve Nikon Coolpix L25 01 Şubat 2012 itibariyle duyurulmuş oldu.

Basit bir şekilde güzel fotoğraflar çekmek istiyorsanız yeni üç L-serisi dijital kompak kameralar oldukça hoşunuza gidecek. Nikon’un Yaşam (Life) serisi yeni kameralarından L810 yüksek güç, 26x optik zoom lense sahip bir şekilde kompakt boyutlarda sunulmuş. L26 ve L25 ise 5x optik zoom özellikleriyle ve gelişmiş otomatik çekim fonksiyonlarıyla yaşam seviyesinin diğer giriş seviyesi modelleridir.

Nikon tarafından duyurulan bu üç L-serisi Coolpix kameraya kısaca değinmek gerekirse L810, kompakt boyutuna rağmen 16.1 milyon megapiksel çözünürlük ile 22.5mm geniş açıdan başlayan ve 585mm’ye kadar süper telefoto zoom imkanı sunan 26x optik zoom ile donatılmış bir Nikkor Lens kullanıyor. L810 içeriğinde yeni lens kaydırmalı titreşim azaltma (VR) fonksiyonu kullanılıyor.

L25 ve L26 iki yeni yaşam serisi model CCD görüntü sensörü ile donatılmış ve ikiside 5x optik zooma sahip gözüküyor. Nikon Coolpix L26 modeli 16.1 milyon megapiksel çözünürlük sunarken, Coolpix L25 10.1 milyon megapiksel ile duyuruldu. Her iki yaşam serisi modeli üzerinde kolay erişilebilen otomatik çekim modları ile üstün görüntü kalitesi sergileyen fotoğraflar yakalamak ve tek bir düğmeye basarak video kaydı yapabilmek mümkün. Yaşam serisi modeller her yerde bulunabilir AA pil ile güçlendirilmiş.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın