Yüz Kumbarası Fotoğraf Projesi

Kendilerine 40 Haramiler diyen gönüllü 40 profesyonel fotoğrafçı “Yüz Kumbarası Fotoğraf Projesi” ile Down Sendromlu çocukların geleceğine katkıda bulunmak amacıyla 2011 Ağustos ayında bir araya geldiler. Haramilerin Ali Baba’sı Muammer Yanmaz önderliğindeki bu grubun amacı Türkiye’nin en büyük görsel belleğini oluşturarak Eylül 2012‘de Türkiye’nin en büyük fotoğraf sergisini açmak. Bu büyük sergide 1600 başarılı yüz, Türk halkı ile buluşturulacak. Sergi sonrasında ise Yüz Kumbarası Fotoğrafları, kitaplaştırılarak satışa sunulacak. Bu projeden elde edilecek tüm gelir Down Sendromlu çocukların hayata sımsıkı sarılmasına imkan sağlayan Dost Yaşam Vakfı‘na aktarılacak.

Bu projeye katkıda bulunmak için lütfen çevrenizle paylaşıp çok sayıda kişiye ulaştırın. İmkanınız varsa proje sonrasında oluşacak kitaptan bir tanede de olsa alarak bir çocuğun hayata tutunmasına yardımcı olabilirsiniz.

Projeye Katılan Fotoğrafçılar;

Muammer Yanmaz, Ahmet Kuyucuoğlu, Asım Varol, Ayça Oğuş, Bahar Noyin, Barış Çebin, Başak Duru, Damla Öksüz, Didem Öğütçü, Emre Mollaoğlu, Erhan Yüksel, Esra Çankaya, Fatih Küçük, Filiz Dibi, Filiz Tülü, Gaye Yön Ökten, Gonca Soysal, Gülendam Sayın Yılmaz, Hazal Erkan, Işın Akpınar, İlknur Atalkın, İrem Sokullu, Lale Elmas, Leyla Durdoğan, Lolita Anjel, Maneki Neko, Melis Aksoy, Merve Karahan, Murat Tellioğlu, Mustafa Önder, Müge Kekeç, Nilay Dikmen, Nuray Ertürk, Okşan Fındık, Özlem Çulhagil Kır, Sevil Akışık, Şebnem Eldes, Teoman Cimit, Teri Erbeş, Umut Altun, Vladi Benbanaste.

Proje hakkında detaylı bilgi için: http://www.yuzkumbarasi.com/

Facebook: https://www.facebook.com/yuzkumbarasi

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın