“Zaman“ – Fotoğraf Sergisi

Yarın (21 Ocak 2012 Cumartesi) yolunuz Beyoğlu’na düşerse İFSAK’da 167.Proje Grubunun düzenlediği “Zaman” konulu sergiye mutlaka gitmelisiniz.

 

Danışman: İlham Tibet, Arman Camgözoğlu

Danışman Yardımcısı: Kağan Görer

Katılımcılar: Vedat Erdem Güner, Sevgi Mavi, Abdullah Danışman, Nurcan Evren, Sibel Keleş, Esra Gürakan, Bengü Ö. Hangün, Aydın Gülçur, Filiz Turan Yılmaz, Yasemin Kabasakal, Selda Özer, Canan Özgül, Melike Önen, Hilal Demirkol, Mustafa Darcan

 

ZAMAN
En basit anlamıyla ” ölçülebilen değişme ”  olarak tanımlanan zaman kavramı, tarih boyunca bilim ve felsefenin temel konularından biri olmuştur. Bu ilgiyi hakedişi, onun, alınıp satılamaz, biriktirilemez, başkasına devredilemez, harcandığında asla yerine konamaz bir kaynak oluşunda gizlidir. Zamandan sadece yararlanılır, ama hiç kullanılmasa da bizden bağımsız olarak tükenmeye devam eder.
” Zaman ”  sergisi, modern yaşamın soluk aldırmayan  – üretim temelli –  hızlandırılmış yaşam temposu içinde, aslında kendilerine ait olan zamanı yine kendileri için kullanmayı seçen, İFSAK 167. dönem katılımcılarının yorumlarından oluşuyor. Sergi, çok geniş ele alınabilecek konunun farklı yaklaşımlardan oluşan bir bileşkesi eşliğinde, bizi zaman yolculuğuna çıkarıyor.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın