24.Fiap Renkli Baskı Bienali Ulusal Fotoğraf Seçmesi Sonuçlandı

26 Mayıs 2012’de “24. Fiap Renkli Baskı Bienal” finaline bu yıl ülkemiz ev sahipliği yapacaktır. Kapadokya’da düzenlenecek olan finallere katılacak her ülkenin fotoğrafları birbiri ile yarışacaktır. Bienale katılan her ülke kendi takımını oluşturacaktır.

24.Fiap Renkli Baskı Bienali Ulusal Fotoğraf Seçmesi Sonuçlandı

Yarışma için ülkemizi temsil edecek fotoğraflardan oluşan takımı IFSAK geçtiğimiz günlerde belirledi. Sadece TFSF üyesi derneklerin üyelerine açık olarak gerçekleştirilen yarışmaya 55 fotoğraçı 270 fotoğraf ile katıldı. “Ustalıkla Kullanılan Işık” olarak belirlenen Renkli Baskı Bienali’nin konusunda katılan fotoğraflarda konu ne olursa olsun ışığın ustalıkla kullanımı şartı ve özelliği arandı.

Yapılan değerlendirme sonucunda finallerde ülkemizi temsil edecek fotoğraflar (takımımızı oluşturan) ve fotoğraf sahipleri herhangi bir sıralama olmadan aşağıdadır. Işığı ustalıkla kullanarak seçmeleri kazanan ve finallerde ülkemizi temsil edecek bu on kişilik takımızı tebrik eder finalde başarılar dileriz.

Canan YAŞAR MFD

Fatih BALKAN İFSAK

Hakan AYDIN BUFSAD

Halil İbrahim TUTAK GAFSAD

İsmet DANYELİ MFD

Kayhan GÜÇ İFSAK

Kıvanç ŞEN İFOD

Serkan TURAÇ İFSAK

Tacettin YÜKSEL İFSAK

Zeren Toktaş YASA İFOD

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın