Adobe Photoshop CS6 Yeni Özelliklerini Keşfedin

Adobe Photoshop CS6 ücretsiz indirilebilir beta sürümü duyuruldu. Adobe, en popüler fotoğraf düzenleme yazılımı olan Adobe Photoshop CS6′nın yeni özelliklerinin kullanıcılar tarafından önizlenmesi ve tam sürüm öncesinde hata düzeltmelerini kullanıcılardan gelecek geri dönüşlere göre yapabilmek için Adobe Photoshop CS6 Beta duyurusunu ücretsiz indirilebilir şekilde duyurmuştu.

Mart 2012’de yapılan Adobe Photoshop CS6 beta duyurusu sonrası kullanıcıların testleri sonucu oluşan Adobe Photoshop CS6 yeni özellikler listesi oluşmaya başladı. Youtube üzerinde yeni Adobe Photoshop CS6 için hazırlanmış yeni özelliklerin anlatıldığı videoları sizler için toparlamaya çalıştık. Bu videolardan bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Adobe Photoshop CS6 Yeni Özelliklerini Keşfedin

1. Adobe Photoshop CS6 – My Top 6 Favorite Features
Terry White covers his Top 6 Favorite Features in Adobe Photoshop CS6.

2. Russell Brown’s 6 Favorite Photoshop CS6 beta Features
Russell Brown, Senior Creative Director, walks through his 6 favorite features in Photoshop CS6 beta.

3. Photoshop CS6 Beta top 5 features
My top 5 new features of Photoshop CS6 Beta for photographers

4. Julieanne Kost’s 6 Favorite Photoshop CS6 beta Features
Take a quick look at Julieanne Kost’s favorite 6 features in Photoshop CS6 Beta including improved processing in Adobe Camera Raw, the intuitive new Blur Gallery, time-saving type styles, re-engineered Shape layers, powerful video editing tools, the all-new Crop tool, and auto-select interpolation.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın