Adobe Photoshop Lightroom 4 Beta Ücretsiz

Lightroom, amatör ve profesyonel fotoğrafçıların vazgeçilmez araçlarından biridir. Fotoğraflarınızı düzenleme ve işlemenin yanı sıra gelişmiş kütüphane özelliği ile imajları organize ederek yönetmek için harika bir programdır.  Adobe,  kullanıcılarından gelen istekler çerçevesinde son versiyonuna birçok yeni özellik ekleyerek “Adobe Photoshop Lightroom 4 Beta” yı kullanıcılarının beğenisine sundu. Yıl içinde tam sürümünün piyasaya çıkması beklenen Lightroom 4 Beta’yı şuan fotoğraf severler ücretsiz olarak indirebilirler. Ücretsiz sürüm Mart ayına kadar kullanılabilecektir.

 

Lightroom  4 Beta ile Adobe, ışık detaylarına çok daha fazla hakim olma, bölgesel ışık efektleri verebilme, beyaz dengesi ve ton ayarlama kontrollerinde geliştirilmiş bir versiyon sunuyor. Lightroom  4 ile fotoğraflar üzerinde yaptığınız birçok değişikliği artık videolar üzerinde de yapabileceksiniz. Lightroom 4 ile ayrıca özel fotoğraf kitapları hazırlayabilir sosyal paylaşım ortamlarında fotoğraflarınızı anında paylaşabileceksiniz

Ligtroom 4 Beta’yı Adobe resmi sitesinden indirebilirsiniz.

 

 

 

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın