Alanya Belediyesi 8.Ulusal Fotoğraf Yarışması Sona Erdi

Alanya Belediyesi Kültür Müdürlüğü sahipliğinde, AFSAK (Alanya Fotoğraf Sanatçıları Kulübü) küratörlüğünde düzenlenen “Alanya Belediyesi 8.Ulusal Fotoğraf Yarışması” sona erdi. Yarışmaya 331 fotoğrafçı 1262 fotoğrafla katıldı. Ali YENİALP (Fotoğraf Sanatçısı, Yazar, Grafiker), Prof. Dr. Simber ATAY ESKİER (Fot.Sanatçısı, DEÜ, GSF, Fot. Bölüm Öğrt. Görevlisi, AFSAK), Prof. Dr. Özer KAMBUROĞLU (Fotoğraf Sanatçısı, Kocaeli Üni., GSF Fotoğraf Bölüm Başkanı, AFIAP), Erdal KINACI (Fotoğraf Sanatçısı, AFSAK) ve Cafer Gürsel YAMAN (Turizmci, Fotoğraf Sanatçısı, AFSAK) dan oluşan seçici kurulun değerlendirmesi sonucunda;

  •  İkinci, İsmail İKİZ – Kocaeli
  •  Üçüncü, Gökhan BİLİCİ – Konya
  •  Alanya Festivali Özel Ödülü, Derya DONİ- Antalya
dereceye girmişlerdir. Yarışma birincisi seçilen fotoğrafın/fotoğrafçının kural ihlali yaptığı şikayetleri nedeniyle netleşene kadar askıya alınmıştır.

İkinci - İsmail İKİZ

Üçüncü - Gökhan BİLİCİ

Alanya Festivali Özel Ödülü - Derya DONİ

Yarışma sonucunda sergilenme hakkı kazanan fotoğrafları AFSAK’ın internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz.

Devam etmekte olan tüm fotoğraf etkinliklerini Türk Nikon Etkinlik Sayfası veya Türk Nikon Facebook Etkinlik Sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. Sonucu açıklanmış diğer fotoğraf yarışmaları için tıklayınız.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın