Anadolu Cam, Hayata Cam Katacak Fotoğrafları Bekliyor

Daha yaşanabilir bir dünya için çevre bilincinin artırılması gerektiğine inanan Anadolu Cam Sanayii A.Ş., “Hayata Cam Kat” başlıklı fotoğraf yarışması düzenliyor. 21 Mayıs-8 Haziran 2012 tarihleri arasında sosyal paylaşım ağı Facebook’ta gerçekleştirilecek yarışmada, birinci MacBook Air, ikinci Playstation-3, üçüncü iPod Touch kazanacak.

Yarışmaya katılmak isteyen cam dostlarının birer facebook hesabı olması yeterli olacak. Yarışmaya katılmak isteyen cam dostları, hayatın her alanında kullanılan cam şişe ve kavanozlardan oluşan ya da oluşturdukları kompozisyonu görüntüleyerek, bunları Anadolu Cam’ın facebook’taki https://www.facebook.com/hayatacamkatcom sayfasına yükleyecek.

Yüzde 100 dönüştürülebilen doğa dostu cam ambalaj kullanımının yaygınlaştırılarak, daha temiz bir çevre yaratılmasına katkıda bulunmayı da amaçlayan yarışmada, ilk üçe giren fotoğraflar haziran ayı boyunca facebook üzerinden yapılacak oylama aracılığıyla seçilecek.

Facebook üzerinden yapılan oylama sonucunda, fotoğraf en çok oy alan cam dostu Macbook Air kazanacak. Çektiği fotoğrafla ikinciliği kazanan cam dostu Playstation-3 ile ödüllendirilirken, üçüncü yarışmacı iPod Touch sahibi olacak.

 Hayata Cam Kat Fotoğraf Yarışması‘yla ilgili detaylı bilgi, Anadolu Cam’ın www.hayatacamkat.com web sitesinden edinilebilecek.

Devam etmekte olan tüm fotoğraf etkinliklerini Türk Nikon Etkinlik Sayfası veya Türk Nikon Facebook Etkinlik Sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. Sonucu açıklanmış fotoğraf yarışmaları için tıklayınız.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın