Anket: Nikon D3200 Dijital SLR Kamera Almayı Düşünüyor musunuz?

Türk Nikon haftalık anket serisinde bu haftaki sorumuz Nikon’un 2012 yılında duyurduğu üçüncü yeni gövde olan Nikon D3200 giriş seviyesi dijital SLR fotoğraf makinesi hakkında. Yeni CMOS sensörü ve 24.2 megapiksel efektif piksel çözünürlüğü ile Nikon’un 19 Nisan 2012’de duyurduğu Nikon D3200’ün Nikon Türkiye garantisi ile bu ay ülkemizde satışına başlayacağını ve tahmini satış fiyatının 2200 TL civarında olacağını önceki yazılarımızda belirtmiştik.

Nikon D3200 Dijital SLR Kamera Almayı Düşünüyor musunuz?

Türk Nikon olarak ülkemizde satışa sunulması yakın olan Nikon D3200’ü almayı düşünüp düşünmediğinizi merak ediyoruz ve soruyoruz. “Nikon D3200 Dijital SLR Kamera Almayı Düşünüyor musunuz?” Basit bir şekilde “evet” ve “hayır” şeklinde katılabileceğiniz anketimiz hafta boyunca sağ panelde yer alacaktır. ,

Elinizde bulunan kompakt kameradan geçiş yapmayı düşünüyor olabilirsiniz ya da ilk defa bir Nikon gövde ile tanışmak için Nikon D3200’de karar kılmışsınızdır. Henüz Nikon D3200 hakkında fikir sahibi değilseniz oyunuzu kullanmadan önce sizleri mutlaka Türk Nikon Özel Nikon D3200 sayfasını okumaya davet ediyoruz. Ardından belki bu güzel DSLR kamera hakkındaki oyunuz değişikliğe uğrayabilir.

Anketimiz bir hafta boyunca Türk Nikon anasayfasında sağ kısımda devam edecektir. Oylarınızı ve eklemek istedikleriniz varsa yorumlarınızı bekliyoruz.


Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

%d blogcu bunu beğendi: