Bağcılar Belediyesi, “4 Mevsim Bağcılar” Konulu Fotoğraf Yarışması Sona Erdi

Bağcılar Belediyesi‘nin kuruluşunun 20′inci yıl dönümü nedeniyle düzenlenen ”4 Mevsim Bağcılar”  konulu fotoğraf yarışması sona erdi. Jüri üyeleri arasında Sabit KALFAGİL, Güler ERTAN, Ara GÜLER, Coşkun ARAL ve Ümit KARALAR ünlü isimlerin yer aldığı yarışmaya 143 fotoğraf sever katıldı. Jüri üyeleri 641 fotoğraf içinden yaptığı değerlendirme sonucunda M.Bilgehan TUZCU‘yu fotoğraf yarışmasının birincisi ilan etti. Yarışmada Arzu İBRANOĞLU ikinci, Sebahattin ÖZVEREN ise üçüncü oldu. Ercan YOLGİDEN, Gökmen Cengiz AKDAĞ, Ahmet Turan KURAL  ve Murat İBRANOĞLU  ise mansiyon almaya hak kazandılar. Yarışmada sonucunda toplam 14 bin TL ödül dağıldı.

Birinci: M.Bilgehan TUZCU – İstanbul

İkinci : Arzu İBRANOĞLU – Kocaeli

Üçüncü : Sebahattin ÖZVEREN – İstanbul

Mansiyon : Ercan YOLGİDEN – İstanbul

Mansiyon : Gökmen Cengiz AKDAĞ – İstanbul

Mansiyon : Ahmet Turan KURAL – Kocaeli

Mansiyon : Murat İBRANOĞLU – Kocaeli

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Görüşler

4 comments on “Bağcılar Belediyesi, “4 Mevsim Bağcılar” Konulu Fotoğraf Yarışması Sona Erdi

 1. Jüri üyelerine bakınca hepsi alanında kalitesini kanıtlamış insanlar, Ancak 1. Seçilen fotoğrafın Bağcılar ile ilgili kısmını ben anlayamadım. Bu fotoğraf herhangi bir yerde de çekilmiş olabilir. Fotoğraf kendi içinde incelendiğinde teknik kadraj olarak iyi olabilir. Ancak ben fotoğrafı incelereken Bağcılardan izler görmem gerekmez mi?

 2. Avatar for İlker Laçalar

  macelde@hotmail.com

  bu yarışmada en kötü fotoğraflarımı seçtiler?

 3. Avatar for İlker Laçalar

  ecelmsn@hotmail.com

  BEN BURADA BAĞCILARLA İLGİLİ FOTOĞRAF GÖREMİYORUM MİLLETİN EMEĞİNE YAZIK OLMUŞ

 4. Avatar for İlker Laçalar

  canberk sancak

  Üçüncü olan resim kesinlikle birinci olmalıydı

Cevap Yazın