DSLR Kameranızla Ne Kadar Sıklıkla Video Çekiyorsunuz?

Türk Nikon haftalık anket serisinde geçtiğimiz hafta sizlere DSLR kameranızla ne kadar sıklıkla video çekiyorsunuz? diye sormuştuk. Katılımın oldukça fazla olduğu bu anketimizde basitçe sizlere belirli periyotlar sunmuştuk. Şıkların aşağıdaki gibi sıralandığı anketimizi bugün itibariyle sonuçlandırıyoruz. Oluşan duruma ise yine beraber bakacağız.

DSLR Kameranızla Ne Kadar Sıklıkla Video Çekiyorsunuz?

  • Hiç Çekmiyorum
  • Kameram Video Çekmiyor
  • Bazen (Ayda Bir)
  • Oldukça Sık (Haftada Bir)
  • Her zaman (Günlük)

Türk Nikon anasayfa üzerinde açık olan ankete katılım oranı ve cevaplarına dair detayları ise hem size hem kendimize bilgi olması açısından grafik olarak sunuyoruz.

Kısaca toparlamak gerekirse anketimize oy kullanan toplam 507 kişiden 199‘u  DSLR kamerasıyla hiç video çekmediğini belirtmiş. 168 kişi ise ayda bir kamerasının video özelliğini kullandığını söylerken, 53 kişinin kamerasında video özelliği bulunmuyormuş.  58 kişi biraz daha sık (haftada bir) video çektiğini belirtirken, 29 kişi ise hergün kamerasının video özelliğini kullanıyormuş.

Her hafta farklı bir soruyla sizlerin karşısına çıkacak Türk Nikon Haftalık Anketi’nin sizlerin katkılarıyla fotoğraf dünyasında farklı bir arşiv oluşturacağını düşünüyoruz. Oylarınız için teşekkür ediyoruz.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın