Dünyanın 1 Numaralı Etkinliği: Photokina

Fotoğraf etrafında dünyanın önde gelen uluslararası ticari firmaların tek bir noktada buluştukları tek etkinlik Photokina etkinliğidir. Her iki yılda bir fotoğraf sanayisinin tüm önde gelen firmaları Photokina etkinliğe katılmamazlık edemezler.

Photokina etkinliği sayesinde tüm üreticiler, satıcılar, profesyoneller, tüketiciler ve fotoğraf tutkunları bir araya gelebiliyor.

Bu yıl 18 – 23 Eylül 2012 tarihlerinde Almanya`nın Köln kentinde yapılacak. Etkinliğe katılacak olan uluslararası firmalardan, en yeni ürünlerini Photokina etkinliğinde duyurmasını bekliyoruz (Örn: Nikon D600 Dedikoduları).

Yine bu etkinlik sayesinde büyük siparişlerden de haberdar olacağız. Tabii ki katılımcılar çeşitli eğlence ve bilgi platformları sayesinde oldukça güzel vakit geçirebilecekleri bir etkinlik olacak.

Etkinlik ile ilgili tanıtım filmini aşağıda izleyebilirsiniz.


photokina 2010 Trailer – MyVideo

Photokina web sayfasından etkinlik programı ve katılımcı olarak gitmek istiyorsanız, neler yapmanız gerektiği konusunda geniş bilgiler bulabilirsiniz. Photokina etkinliği ile güncel bilgileri Türk Nikon olarak bizde takip ediyor ve web sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın