Gizlilik Politikası

Öncelikle Fotopedi.Org‘u ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Aşağıda belirli konular hakkında uyguladığımız Gizlilik Politika`mızı bulabilirsiniz.

Kişisel Bilgi Gizlilik Hakkı

Fotopedi.Org üzerinde yazılarımızı okurken ve bu yazılara yorum bırakırken sizden istediğimiz bazı bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgilerden girilmesi zorunlu olan isim ve eposta adresi gibi özel bilgiler, hiçbir şekilde başka bir amaçla üçüncü şahıslarla / kurumlarla paylaşılmamaktadır ve deşifre edilmemektedir.

Eposta Adresi Gizlilik Hakkı

Fotopedi.Org‘u takip edebileceğiniz birçok alan bulunmaktadır. RSS takibinin yanısıra bizi eposta adresinizi girerek yazılarımızı düzenli olarak takip etmek için kullanabilirsiniz. Eposta adresinizi verdiğiniz zaman bağlı olduğumuz Feedburner üzerinden yazılarımız düzenli olarak sizin mail adresinize gönderilmekte ve eposta adresiniz hiçbir şekilde üçüncü şahıslar / kurumlarla paylaşılmamaktadır ve deşifre edilmemektedir.

Kullanılan Fotoğraflar

Fotopedi.Org üzerinde yazılarımızı yazarken ve belirli konular üzerinde inceleme yaptığımızda, kullandığımız fotoğraflar ağırlıklı olarak Flickr üzerinde yayınladığımız ve Fotopedi.Org yöneticilerine ait fotoğraflardır. Bunun dışındaki fotoğraflar ile Creative Commons Share A Like lisansı dikkate alınarak fotoğraf sahipleri belirtilerek sunulmaktadır. Fotopedi.Org üzerinde fotoğraf barındırmamaktadır.

Değerlendirme ve Görüşler

Fotopedi.Org’u kullanarak ve yorum yaparak, Gizlilik Politikası’nı kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz. Fotopedi.Org bu Gizlilik Politikası’na istinaden ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini hiçbir şekilde üçüncü şahıslar / kurumlarla paylaşmayacağını ve deşifre etmeyeceğini beyan eder.

Gizlilik Politikası ile ilgili iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

%d blogcu bunu beğendi: