İletişim

Fotopedi hakkındaki görüşlerinizi ve eleştirilerinizi bizlere iletebilirsiniz. Bunun dışında Fotopedi.org üzerinde içeriğimize uygun şekilde ilgilendiğiniz konularda yazı yazmak isterseniz, kendinizi kısaca tanıtan bir yazıyı aşağıdaki form aracılığı ile ulaştırabilirsiniz.

Aşağıdaki gibi fotoğrafçılık üzerine sorularınız varsa sizi Fotoğraf Kulübü grubuna bu sorularınızı sormaya çağırıyoruz. Fotopedi olarak iletişim sayfasından sadece bizimle ilgili olumlu/olumsuz görüşleriniz, reklam ve sponsorluk talebi, yazar olmak veya Fotopedi üzerinde yer almak için olan talepleri değerlendirmekteyiz.

 • “X ürünü hakkında tavsiyeniz var mı?”
 • “X ürününü ne zaman inceleyeceksiniz?”
 • “Kullandığım kamera için kullanım kılavuzunu ne zaman yayınlayacaksınız?”
 • “Kameram için gerekli yazılımı nereden bulabilirim”
 • “Hangi kamerayı almalıyım?”
 • “X, Y, Z hangisini tavsiye edersiniz?”
 • “Şu kadar param var. Hangi kamerayı almalıyım?”

info@fotopedi.org

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  Konu

  İleti

  Published on :

  Görüşler

  3 comments on “İletişim

  1. mrb.yanlz vermiş olduğm adres güncel adresim mi bilmiyorm yakın azmanda adres değişikliği yaptm.
   yeni adresim==
   [lütfen adresinizi yorumda belirtmeyin] size eposta ile bir dönüş yaptık.

  2. Avatar for Alper Orus

   Hakan Vilgen

   Merhaba ben d7000 kullanıcısıyım makineme uygun macro geniş açı ve zoom özellgi olan tek bir lens alamak istiyorum nikkorda yada başka nir markada bu tarz bir lens varmı. Özelliklerin %100 olması yani birebir macro yada tam genış açı olması gerekmiyor tatmin edici sonuçlar vermesi yeterli. Neden özellikle böyle bir lens istediğime gelince ben daha önce bu özelliklere sahip zuiko 12-60mm bir lens kullandım ve çok iyidi bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum

  3. Avatar for Alper Orus

   Hayrettin Polat

   NIKON D 3200 menüsünde bulunan etkin D-lighting nedir? Ne işe yarar? Fotoğrafa + sı veya – si nedir?Hangi ışık koşullarında kullanılması uygundur?