Google Ödüllü Fotoğraf Yarışması

Google+ LogoGoogle, ödüllü fotoğraf yarışması için başvuruları almaya başladı. Yarışmanın yapılışı ve başvuru şekli tamamen Google+`ı kullandırmayı arttırmaya yönelik olduğu hemen anlaşılıyor. Ayrıca yarışma tamamen öğrenciler için düzenlenmiş.

Son Katılım Tarihi: 31 Ocak 2012

Yarışma Ödülleri:
Birinciye sergi açma imkanı ve istediği bir yere fotoğraf turu. Bu turu üstelik bir profosyenel fotoğrafçı ile birlikte yapacak.
İlk On`a girenler, fotoğraflarını Londra`da iki ay boyunca sergileme imkanına sahip olacaklar.
İlk Yüz`e girenler ise Samsung Galaxy Nexus telefona sahip olacaklar.

Yarışma Kategorileri:
Me, Food, Travel, Fashion, Action, Street, Sport, Night, Sound/Silence ve Point of view. Kategoriler hakkında detaylı bilgi için buraya bakabilirsiniz.

Katılım Şartları ve Şekli:
Öncelikle google+ hesabınız olmalı. 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Öğrenci olmanız da şart.

Google+ Fotoğraf Yarışması  Google+ Fotoğraf Yarışması

Google+ hesabınız üzerinde bir yeni bir fotoğraf albümü oluşturuyorsunuz. Oluşturduğunuz albüme maksimum sekiz fotoğraf ile katılabiliyorsunuz. Daha sonra fotoğraf albümünüzün ismini yukarıda da bahsettiğimiz veya buradaki kategori listesinden birinin ismini vererek Public şekilde paylaşıyorsunuz.

En son olarakta buradaki formu doldurarak başvuru işleminizi tamamlamış oluyorsunuz. Bol şans. (o:

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın