Hayatımızı Kolaylaştıran Ürünler

Think Tank Photo hayatımızı biraz daha kolayaştıracak ürünlerini tanıttı. Gelin bakalım bu çok basit gibi görünse de aslında çantalarımızı düzenlemede çok önemli olabilecek ürünleri neymiş?

  • SD kartların, bir fotoğrafçı için ne kadar önemli olduğunu söylemeye gerek yoktur. Güzel ve bir o kadar da özel anlarımızı depolama görevi yapan bu kartlardan birden fazla sahipseniz genellikle çantanız içinde bir yerlere sıkıştırmak zorunda kalıyorsunuz. Kaybolmaya açık adres… Üstüne üstlük birde koruyucu bir kutu içinde değilse her an bozulmayla karşı risk altındalar demektir. Think Tank Photo ‘nun geliştirmiş olduğu “SD Pixel Pocket Rocket” tüm SD kartlarınızı tek bir SD kart çantası içine toplamayı başarmış. Bu ürün sayesinde SD kartlarınız kaybolmaya ve bozulmaya karşı artık güvenli bir yerde saklandığı gibi taşımasıda artık çok kolay olacak. 9 adete kadar hafıza kartı taşıma kapasitesi olan bu ürün sayesinde hafıza kartlarınızı cebinizde dahi taşıyabileceksiniz. Bu hafıza kartı cüzdanı “SD Pixel Pocket Rocket” 15.75 USD’lik fiyatıyla alıcılarını beklemektedir.
  • Think Tank Photo’nun tasarlayıp geliştirmiş olduğu diğer bir ürün ise “DSLR battery holder” DSLR pil taşıyıcı. Bu ürün sayesinde 2 ve 4 taneye kadar pilinizi çantanızda çok düzenli bir şekilde taşıyabileceksiniz. Bu ürün sayesinde çantanızın kıyısına köşesine pillerinizi sıkıştırmanıza gerek kalmayacak. Bu fonksiyonel taşıyıcı DSLR battery holder, iki adet pil taşıyıcı için 9.50 USD, dört adet pil taşıyıcı için ise 16.50 USD’den satıştadır.

[nggallery id=77]

 

  • Think Tank Photo tanıttığı son ürün ise Strobist uygulamalar için özel hazırlanmış filltreleri düzenli taşımanızı sağlayan bir üründür. “Strobe Gel Wallet” , Strobe Jel Cüzdanı 15.75 USD’lik satış fiyatıyla alıcılarını beklemektedir. Bu ürün de diğer tüm Think Tank Photo ürünlerinde olduğu gibi aparatı sayesinde ürünler arasında birbirlerine bağlayabildiğiniz gibi kıyafetlerinize bile çok kolay tutturabilirsiniz.

[nggallery id=78]

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın