iOS İşletim Sistemi için Adobe Photoshop Express

Adobe, kullanıcıların kolay bir şekilde fotoğraf ve videoları düzenlemek için kullandıkları mobil bir uygulama olan Photoshop Express’in iOS işletim sistemi için güncellemesi duyuruldu. Adobe tarafından iOS işletim sistemi üzerinde kullanılabilen yeni Adobe Photoshop Express v2.1 ile şimdi hata düzeltmeleri Adobe ile paylaşılabiliyor olacak. Uygulama içi satın almanın entegre olduğu yeni yapısıyla Adobe Photoshop Express eposta geliştirmeleri yanısıra Flickr ile kolay paylaşım imkanı da sunuyor.

Adobe Photoshop Express mobil yazılımı iPhone, iPad ve iPod gibi mobil cihazınızdan hızlı bir şekilde fotoğrafları düzenlemek ve paylaşmak için basit hareketleri kullanmanıza olanak tanır. Cihazınızın değerli depolama alanını israf etmeden fotoğraf ve video kütüphanesine keyifle ulaşmanızı sağlar.

Online fotoğraf paylaşımı ve düzenlemesine olanak sağlayan Photoshop Express ile çevrimiçi fotoğraf ve video yükleyip Photoshop.com üzerinde 2GB ile sınırla hesap oluşturarak depolama imkanına sahipsiniz.

Adobe Photoshop Express Özellikleri

Photoshop Express ile, fotoğraflarınızı geliştirmek kolaydır. Tek dokunuşla çeşitli efektler seçin, ya da basitçe, kırpmak ya da rengini ayarlayabilmek için parmağınızı ekranda sürükleyerek döndürün. Soft Focus veya Sketch gibi sanatsal filtreler ekleyin. Orjinal dosyanız her zaman kaydedileceği için asla bu işlemleri yapmaktan korkmayın. İstediğiniz an yaptığınız işlemleri Photoshop Express üzerinde geri alabilirsiniz.

Temel olarak fotoğrafı kırpma, dördürme, ters çevirme işlemlerinin yanısıra renk olarak pozlama, doygunluk, ton, siyah beyaz ve kontrast uygulamalarda bulunmak mümkün. Sketch , Soft Focus ve Sharpen filtrelerini kullanabileceğiniz Adobe Photoshop Express ile Canlı, Pop, Sınır, Siyah ve Beyaz Vignette Blur, Sıcak Vintage, Gökkuşağı, Beyaz Parlak ve Yumuşak efektler verebilirsiniz.

Bonus : Fotoğrafları Yeniden Boyutlandırmak

Adobe Photoshop Express’in iOS üzerindeki çeşitli ekran görüntülerini aşağıda bulabilirsiniz.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın