Ana sayfa » İstanbul ve Nikon D4

İstanbul ve Nikon D4

By on

Uzun bir bekleyişten sonra nihayet lansmanı yapılan ve duyurusunu buradan yaptığımız Nikon D4 kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Bekleyişin bu kadar uzun sürmesi ve merak konusu olması sayesinde #NikonD4 geçtiğimiz Cuma günü Dünya çapında Twitter üzerinden Top Tweet bile olmuştu.

Nikon yeni ürünü olan D4`ü tanıtmak için yayınladığı videolardan birisi ise İstanbul temalı. Twitter üzerinden paylaştığımız bu videosunda, Ney eşliğinde İstanbul`un muhteşem manzarası ve arka taraftan aralıklarla ezan sesi duyulmakta. Nikon D4`ün yeni özelliklerinden olan Time Lapse(Zaman Atlamalı) kullanılarak yapılan çekimlerede yer verilmiş.

Aşağıda yer verdiğimiz video aslında kısa bir tanıtım filmi gibi düşünebilirsiniz. Bill Frakes“Istanbul and it’s many faces” konulu filmin Nikon D4 ile çekilmesi, Nikon tarafından bir fırsata dönüştürülerek iki tanıtımı birden yapılıyor diyebiliriz. Merakla filmin kendisinin çıkmasını bekleyerek, İstanbul`un muhteşem görüntüleri ile sizi baş başa bırakıyoruz. Son bir not. Film 6 Ocak`tan bu yana 25 bin izleme sayısını çoktan geçmiş durumda.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 2018, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Luminar programını tavsiye ediyoruz.

Luminar 2018 için kupon kodu "FOTOPEDI" kullanarak €10 daha indirim elde edebilirsiniz.Luminar 2018 İndir

Görüşler

3 görüş var “İstanbul ve Nikon D4

  1. Bundan sonra yanımdan geçenlerin DSLR’ına dikkat edeceğim. Adam göz göre göre memleketi gezmiş kimsenin ruhu duymamış. iphone 5 olsa yakalarlardı:))

Bir yorum bırakın