Karşıyaka Belediyesi “Foto Maraton” Yarışması

Fotoğraf sanatını desteklemek ve Karşıyaka’nın güzelliklerini fotoğraflarla da ortaya çıkarmak isteyen Karşıyaka Belediyesi, “Foto Maratonyarışması düzenledi. 16-19 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek fotoğraf yarışması sonunda ilk 3’e girecek fotoğrafların sahiplerine ödül verilecek.

Karşıyaka Belediyesi tarafından 16 – 19 Ekim tarihlerinde arasında hayata geçirilecek ‘Karşıyaka Foto Maratonu’nda kentin tarihi ve kültürel yapısı, günlük yaşantısı ve doğal güzellikleri fotoğraf karelerine yansıtılacak. Hem yurt içi hem de yurt dışından, amatör ya da profesyonel tüm fotoğrafçılara açık olan etkinliğe katılım da ücretsiz olacak.

Maratonun finalinde gerçekleşecek yarışma ile katılımcıların etkinlik süresince çektiği en iyi fotoğraflar ödüllendirilecek. Her fotoğraf sanatçısı, en çok 4 eseri ile yarışmaya katılabilecek. Değerlendirme ise akademisyen ve fotoğraf sanatçıları A. Beyhan Özdemir, Ahmet İmançer, Gülseren Atabek ve Alahattin Kanlıoğlu, Karşıyaka Belediyesi Başkan Danışmanı Figen İnanlı ile fotoğraf sanatçısı Yusuf Tuvi’den oluşan jüri tarafından yapılacak.

Karşıyaka’da Foto Maraton Heyecanı

karsiyaka-belediyesi-foto-maraton-yarismasi

Yarışmaya sadece 16 – 19 Ekim tarihleri arasında çekilen fotoğraflar katılabilecek. Katılım için en son 19 Ekim saat 10.00’a kadar teslim edilecek fotoğraflar, jüri tarafından aynı gün içerisinde değerlendirilecek. Akşam gerçekleşecek törende de ödüller sahiplerini bulacak. Birinciye 3 bin TL, ikinciye 2 bin TL ve üçüncüye bin TL para ödülü takdim edilecek. Karşıyaka ilçe sınırları içerisinde yaşayan bir katılımcıya verilecek ‘Karşıyaka Belediyesi Özel Ödülü’nün sahibi de bin TL ile ödüllendirilecek. Sergileme alan fotoğraflar içinse 100 TL satın alma bedeli ödenecek. Seçilen fotoğraflar, Karşıyaka Belediyesi arşivine de konulacak.Yarışma için ayrıntılı bilgi www.karsiyaka.bel.tr adresinden alınabilecek.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın